Диктатура в Україні дійсно допоможе отримати перемогу у війні, але для росії.

Опінії
20 березня, 15:10
Диктатура в Україні дійсно допоможе отримати перемогу у війні, але для росії.

Усі, хто проголосували за Zе в 2019-му, несуть пряму відповідальність за все, що ця влада зараз коїть і що планує ще накоїти.

Громадсько-політичний діяч і політолог

Ну, що вкраїнчики?

Не подобається вам, вилупкам, коли вас так називати? То тіштеся, бо це ще дуже лагідно.

Усі, хто проголосували за це недорікувате Zе в 2019-му, несуть пряму відповідальність за все, що ця влада зараз коїть і що планує ще накоїти.

І не треба брехати, що то «било совсєм другоє», що ви «не за Zеленського, а проти Порошенка голосували».

Друге також не від великого розуму.

Але тоді не треба було мати аж надто багато інтелекту, щоб допетрати, що голосували за велику війну, за тотальне зубожіння, за невиїзд замість безвізу, за диктатуру.

Ці зелені слуги вже почали тестувати, як у народі зайде теза про «корисну й вигідну диктатуру» дрібного зеленого сталінчика.

Це не перша спроба такого тестування публіки. 

Тут якийсь трошки недоумкуватий слуга Демченко на провладному каналі розповідає про те, як диктатура «найвідповідальнішого лідора сучасності» допоможе перемогти у війні.

Не уточнює, що диктатура в Україні дійсно допоможе отримати перемогу у війні, але для росії.

Це все вже остаточно за межею. І купа насєлєнія це заковтує. Їм головне пояснити, що диктатура має позносити голови тим, хто мудріші, сміливіші, успішніші та більш гідні за них. І все чудесно.

Народ, ви справді з цим нарідом і його обранцями в ЄС і НАТО збираєтеся? Ну-ну... З цими диктаторчиками дорога тільки в «тайожний союз».

Читайте також:
Економіка
Задля подальшої ескалації конфлікту Пекін робить ставку на комуністичний протекціонізм. Водночас не забувають китайці й про виснаження РФ.
06:10
Політика
Українські правоохоронці можуть відстежувати пересування українців за кордоном через додаток «Дія».
05 червня, 16:10
Політика
Адвокатка анонсувала введення в Україні «доносів» про «ухилянтів» за винагороду та проникнення військової поліції у житло «ухилянта».
05 червня, 10:45
Опінії
Я був на тій зустрічі журналістів з послами G7. І бачив ох*їння в очах послів, і всіх присутніх.
29 травня, 17:45
Політика
«Слуги урода» планують дозволити Нацгвардії використовувати собак для затримання адмінпорушників та припинення масових заворушень
23 травня, 17:33
Політика
На тижні китайський комуністичний диктатор завітав до угорського васала. Пекін остаточно забирає під своє крило Будапешт.
12 травня, 10:27