Диктатура Зелемського

ПОЛІТИКА
27 жовтня, 13:41
Диктатура Зелемського

«Другий Гонгадзе?» — журналісти б’ють на сполох через зникнення Володимира Бондаренка.

Кілька днів немає на зв’язку чесного й порядного журналіста Володимира Бондаренка — мабуть, одного з найсміливіших і найрозумніших серед тих, хто намагався писати об’єктивно.

Про це повідомляє засновник мережі художніх галерей «Раритет-Арт» Олег Торгало.

Він зазначає, що сторінки Бондаренка у Facebook та Telegram видалені.

«Це принципова людина, яка професійно розслідувала злочини всієї правлячої верхівки. Там справді було що почитати — з посиланнями, реальними документами, від яких можна було жахнутися від того, що відбувається.

Наразі ніхто не знає, де він. Ось така «демократія» і «свобода слова» сьогодні в Україні.

Ще одного мого знайомого, Ігора Лейбмана, нещодавно притягнули до кримінальної відповідальності лише за висловлення особистої думки у Facebook.

Ось тому я й виїхав», - написав Торгало.

На зникнення Бондаренка відреагував журналіст Станіслав Речинський.

«Якщо правда, що зник Володимир Бондаренко, то це справа рук начальника ДСР Андрія Рубеля і заказ керівника "Автострада" Максима Шкіля. Вони його шукали довго і Володя знав про це. ФБ сторінки Бондаренко вже нема. ТГ канал ще є. Якщо ці ідіоти вирішили отримати другого Гонгадзе це не вийде. Картонки НАБУ здадуться легкою тривогою», - написав Речинський.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Політика
Інцидент стався поблизу закритого житлового комплексу неподалік Тель-Авіва.
26 грудня, 16:25
Світ
Трамп заявив, що газета The New York Times становить загрозу національній безпеці США і є «ворогом народу».
23 грудня, 10:05
Війна
Журналістку звільнили за правду про шкільні укриття.
20 грудня, 17:39
Політика
Щотижня планують визначати «лідера» списку за кількістю «фейкових новин».
30 листопада, 07:42
Опінії
Наступ на свободу слова і тиск на журналістів
06 листопада, 12:18
Позиція
Контроль над наративами в епоху цифрової війни.
19 жовтня, 18:00