Дипломати США пропонують «розділити порівну» Нагірний Карабах?

СВІТ
02.02.2022, 08:37
Дипломати США пропонують «розділити порівну» Нагірний Карабах?
Фото: Факти

Адміністрація президента Джозефа Байдена підтримує позицію Вірменії у розв'язанні територіального спору щодо приналежності Карабаху.

Про це у розмові з віцепрем'єр-міністром кавказької республіки Амбарцумом Матевосяном заявила надзвичайний і повноважний посол США Лінн Трейсі, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами представниці американської дипломатії, попри результат 44-денної війни майже дворічної давності, питання про статус Нагірного Карабаху досі не вирішено і, ймовірно, "спірну територію слід розділити навпіл".

«Ми вважаємо, що процес врегулювання азербайджансько-вірменського конфлікту має бути здійснений у рамках мандату Мінської групи ОБСЄ. У цьому проглядається запорука регіонального миру та стабільності. Переконані, в Азербайджану на це немає монопольного права», – зазначила Лінн Трейсі.

Натомість віцепрем'єр-міністр Амбарцум Матевосян наголосив, що Єреван сподівається на здійснення Вашинґтоном дипломатичного тиску на Баку та Анкару, котрі за мовчазної згоди Москви нібито встигли встановити власні правила, ускладнюючи вирішення подальшої долі Карабаху.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що днями військо Вірменії отримало нові російські гвинтокрили Мі-8МТВ-5.

Читайте також:
Опінії
Голова держави Андрій Єрмак оголосив про підготовку до нових міжнародних перемовин. Перемога України скасовується блазнями з Банкової.
вчора, 13:40
Світ
Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі
12 червня, 17:01
Політика
Лідери фракції «Альтернатива для Німеччини» (AfD) Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла заявили, що термін повноважень Зеленського закінчився
12 червня, 09:33
Світ
Спікер Палати представників Джонсон вважає, що нинішніх дозволів для ЗСУ на використання зброї США від адміністрації Байдена, недостатньо.
06 червня, 10:25
Політика
Китай хоче, щоб росія продавала йому газ за внутрішньоросійськими цінами, - Financial Times
03 червня, 18:21
Опінії
Чому Захід та росія конфліктують уже тисячоліття?
31 травня, 09:03