Директору благодійного фонду, що вкрав близько 40 000 грн винесли вирок

ПОЛТАВА
31.07.2017, 09:04
Директору благодійного фонду, що вкрав близько 40 000 грн винесли вирок

Сьогодні Дарницький районний суд Києва оголосив обвинувальний вирок директору дитячого Благодійного фонду, котрий вивів з фонду близько 40 000 грн у власних корисливих цілях. Про це повідомила прокуратура м. Києва 

У ході досудового розслідування було встановлено, що обвинувачений перерахував з рахунків фонду майже 40 000 грн на рахунки фіктивного підприємства. Пізніше, гроші призначені для ремонту кількох дитячих будинків-інтернатів, були привласнені даною посадовою особою.

Наразі директору фонду оголошено вирок: 1 рік позбавленні волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно—господарських обов'язків на підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форм власності. Також він повинен повністю відшкодувати завдані збитки.

Читайте також:
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
вчора, 17:25
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
вчора, 11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
12 липня, 10:12