Дисертацію Світлани Нестулі «засекретили»

ПОЛТАВА
11.09.2019, 05:58

6 вересня в Полтаві відбувся захист докторської дисертації заступника міського голови з питань розвитку гуманітарної сфери Світлани Нестулі.

Захист дисертації пройшов на засіданні спецради Д44.053.03 в ПНПУ. Тема дисертації – «Дидактичні засади формування лідерської компетентності майбутніх бакалаврів з менеджменту в освітньому середовищі університету».

Згідно з чинними нормами текст дисертації має оприлюднюватися в мережі Інтернет ще до захисту. Відповідний наказ міністра освіти був виданий ще влітку 2015 року.

«На офіційному веб-сайті вищого навчального закладу (наукової установи), спеціалізована вчена рада якого прийняла дисертацію (опубліковану монографію) до захисту, у розділі, в якому міститься інформація про роботу ради, розміщуються в режимі читання: примірник дисертації в електронному вигляді, крім дисертації, що містить державну таємницю або інформацію для службового користування, не пізніше ніж за 10 календарних днів до дати захисту дисертації (…); відгуки офіційних опонентів в електронному вигляді (…); автореферат дисертацій», – йдеться у наказі.

Тим не менше, станом на ранок 11 вересня дисертаційне дослідження Світлани Нестулі недоступне. Точніше, у рубриці дисертацій спецради Д44.053.03 міститься лише титульна сторінка дисертації.

Інші дисертації, що захищалися у рамках роботи спецради Д44.053.03, зокрема захищені цього року дисертації Вадима Пилипенка та Лідії Ходаковської, доступні у повному обсязі. 

Також не виникає жодних проблем при перегляді автореферату Світлани Нестулі та відгуків її офіційних опонентів.

Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56