ДІТИ НЕ ВИННІ. Чергова афера Матковського перед виборами

ПОЛТАВА
10.10.2015, 15:16
ДІТИ НЕ ВИННІ. Чергова афера Матковського перед виборами

Ми вже робили ґрунтовне розслідування, у якому показали факти й навели докази, як колишній міський голова Андрій Матковський украв землю й нажився на дітях школи №3 та школи мистецтв, шляхом передачі 0.2 га землі ТОВ «Компанії Сенатор».

Посилання: http://bit.ly/1hwlw

В якості відступних для школи, Андрій Всеволодович погодився із пропозицією ТОВ "Компанія Сенатор" щодо спорудження спортивного майданчика з тренажерами для загальноосвітньої школи №3 на загальну суму 300 тис. грн. у термін до 01.04.09 року. Після того минуло вже 6 років. Майданчика школа так і не отримала. Батьки дітей самотужки й за власний кошт збудували футбольний міні-стадіон для школи №3 й усіх школярів.

Геннадій Сікалов, кандидат на посаду міського голови, відстоюючи інтереси батьків і дітей школи №3, усього міста, подав судовий позов на незаконні дії земельного дерибана Матковського.

Щоб уникнути судової тяганини напередодні виборів, Матковський разом із керівним апаратом Полтавської ОДА – головою Головком, почали піаритися на футбольному майданчику школи №3, запевняючи, що стадіон для дітей збудований саме завдяки Андрію Всеволодовичу.

Тобто, Матковський, тоді міський голова, краде землю для ТОВ «Компанії Сенатор», отримує за це хабаря, перепродає її іншій компанії, а тепер, коли на носі вибори, піариться на збудованому батьками стадіоні, показуючи, що це – його творіння.

І дехто вірить. Люди, які не знають правди вірять, у той час, як їх вчергове розводять.

Після покзухи на майданчику, Матковський-Головко засідали в ресторані «Автогриль» (для всіх охочих пересвідчитися, у ресторані є камери), де вели розмову, як вони «обдєлають» усіх на цих виборах.

Так і живемо: батьки по копійці зносили гроші на міні-стадіон для своїх дітей, бо тодішній міський очільник просто кинув дітей, забравши шкільну землю й не побудувавши спортмайданчику, а коли маленьке поле таки з’явилося за рахунок батьків, Матковський зі своєю усмішкою прийшов розповідати, який він дбайливий, і що це (уявіть на який величезний подив батьків) саме він – Матковський, причетний до будування стадіону.

Думайте, полтавці, думайте. Інакше, завтра усмішка прийде обманювати вас.


Читайте також:
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
25 лютого, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
Нагода була подвійною.
25 лютого, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
25 лютого, 10:05