Дитячий відпочинок в Полтаві: ані копійки з бюджету, зламані атракціони, небезпечні харчі і некваліфіковані медики в санаторіях

ПОЛТАВА
06.10.2014, 13:03
Дитячий відпочинок в Полтаві: ані копійки з бюджету, зламані атракціони, небезпечні харчі і некваліфіковані медики в санаторіях

В Полтавській області цього літа масово порушувалось право дітей на оздоровлення і відпочинок – прокуратура.

Прокуратура області виявила велику кількість порушень законодавства з дотримання прав дітей в закладах Полтавщини. За словами начальника відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області Галини Скотаренко, деякі райони у 2014 році не виділили жодної копійки на заходи програми оздоровлення та відпочинку дітей.

Також перевірки прокуратури виявили 3 працівників медичних закладів, які працювали в оздоровницях без відповідної кваліфікації та необхідного стажу роботи не менше 3 років.

При організації харчування дітей подекуди в санаторіях використовувались продукти без документів, що засвідчували б їх якість, а також такі, що містять ароматизатори.
В Ленінському районі Полтави були зафіксовані порушення вимог закону під час експлуатації атракціонів на території Павленківського парку – вони працювали із порушеннями техніки безпеки.

«За результатами проведених перевірок з метою усунення виявлених порушень прокурорами внесено 39 подань, притягнуто до відповідальності 20 службових осіб. Поновлено права майже 300 дітей» – ідеться в звіті правоохоронців.


Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05