Дитячий відпочинок в Полтаві: ані копійки з бюджету, зламані атракціони, небезпечні харчі і некваліфіковані медики в санаторіях

ПОЛТАВА
06.10.2014, 13:03
Дитячий відпочинок в Полтаві: ані копійки з бюджету, зламані атракціони, небезпечні харчі і некваліфіковані медики в санаторіях

В Полтавській області цього літа масово порушувалось право дітей на оздоровлення і відпочинок – прокуратура.

Прокуратура області виявила велику кількість порушень законодавства з дотримання прав дітей в закладах Полтавщини. За словами начальника відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області Галини Скотаренко, деякі райони у 2014 році не виділили жодної копійки на заходи програми оздоровлення та відпочинку дітей.

Також перевірки прокуратури виявили 3 працівників медичних закладів, які працювали в оздоровницях без відповідної кваліфікації та необхідного стажу роботи не менше 3 років.

При організації харчування дітей подекуди в санаторіях використовувались продукти без документів, що засвідчували б їх якість, а також такі, що містять ароматизатори.
В Ленінському районі Полтави були зафіксовані порушення вимог закону під час експлуатації атракціонів на території Павленківського парку – вони працювали із порушеннями техніки безпеки.

«За результатами проведених перевірок з метою усунення виявлених порушень прокурорами внесено 39 подань, притягнуто до відповідальності 20 службових осіб. Поновлено права майже 300 дітей» – ідеться в звіті правоохоронців.


Читайте також:
Чергову несанкціоновану врізку було виявлено у Машівському районі.
вчора, 13:00
4 тролейбуси з автономним ходом, виготовлені на мінському підприємстві "Белкоммунмаш", наступного тижня приїдуть у Кременчук.
вчора, 10:08
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
18 вересня, 09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
17 вересня, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
17 вересня, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35