Дивлячись на двобій Лероса і Тищенка, не відчуваю тривоги ні за парламентаризм, ні за свободу слова.

ПОЛІТИКА
10 вересня, 09:25
Дивлячись на двобій Лероса і Тищенка, не відчуваю тривоги ні за парламентаризм, ні за свободу слова.

Подія позитивна, бо прискорює розуміння рівня цього парламенту і парламентарів

Що зі мною не так, друзі?

Дивлячись на двобій Лероса і Тищенка, не відчуваю тривоги ні за парламентаризм, ні за свободу слова.

Обидвоє варті один одного, вийшли з одного джерела. Взагалі, найбільші критики влади – це ренегати з СН.

Сама дискусія про «вагнерівців» перетворилася на злоякісну. Неповна правда бореться з напівправдою, і нема сподівання уже на істину. Та й чи цікавить обивателя істина? Ні, їх цікавить прийом Тищенка.

Як пише Sergey Naumovich, «Это выступление Гео прошло бы незамеченным, так как всем пох, но Коля Велюр создал на ровном месте информационный повод. Сработал как сотрудник и промоутер телеканалов НАШ, Перший незалежний, Россия 1 и Прямий. Драка и толкотня в Раде интересует почти всех. Кто-то кому-то в парламенте хотел закрыть рот. То есть обычно у обывателя интерес к происходящему под куполом Рады на уровне 0%, а теперь — почти 100».

Я ж думаю навпаки - подія позитивна, бо прискорює розуміння рівня цього парламенту і парламентарів, як тих, котрі за, так і тих, котрі проти. Прискорення еволюції.

Фото прекрасне. Обійміться і йдіть, йдіть!

Автор : Ігор Луценко
Читайте також:
"Міцні господарники", всюдисущі знавці розв'язання нагальних державних проблем та "експерти від влади" знову торгують лицем на ТБ.
04 грудня, 15:48
Очільниця генеральної прокуратури вчергове оголосила про похід проти корупційної гідри, що роз'їдає українське суспільство.
29 листопада, 14:21
Офіс Зеленського завдяки досвіду "95 Кварталу" навчений вміло створювати ілюзію "змін", але "слуги народу" загралися у політику.
22 листопада, 10:37
Авжеж, значною мірою.
22 листопада, 09:18
Поки у зоні бойових дій на Сході України від ворожих обстрілів гинуть наші захисники, "президент Голобородько"... сушить кофту!
08 листопада, 11:45
Про офшорний скандал знають близько 60% українців
20 жовтня, 13:25