Для членів наглядових рад можуть зняти обмеження по зарплатах

ПОЛІТИКА
03 серпня, 15:15
Для членів наглядових рад можуть зняти обмеження по зарплатах

Члени наглядових рад зажадали від Зеленського зняти карантинний ліміт по зарплатах: можуть бути запропоновані спеціальні механізми.

Члени наглядових рад зажадали повернення їм повноцінної винагороди. І до розв'язання цього питання можуть застосувати інші, ніж законодавчі, механізми.

Відповідний лист президенту Володимиру Зеленському передав генеральний директор держконцерну «Укроборонпром» Айварас Абромавічус. Про це він сказав в ході круглого столу Київської школи економіки.

Нагадаємо, що у зв'язку з карантином були прийняті зміни до держбюджету, і зарплати (винагороди) для суддів, чиновників і членів наглядових рад була обмежені 10 «мінімалками», тобто був встановлений ліміт в 47 тисяч грн на місяць.

Абрамовічус зазначив :

«По зарплатах особисто дав президенту два листи: один від глав наглядових рад усіх держкомпаній, і один особисто від мене, що страждають 36 керівників дуже важливих держкомпаній через це обмеження».

За словами гендиректора «Укроборонпрому», була відверта розмова на цю тему з главою держави, «який вже розуміє цю проблему».

«Але зараз немає голосів у Верховній Раді, тому будуть запропоновані в вересні інші механізми, щоб прибрати ці обмеження», - сказав Абромавічус.

13 липня Верховна Рада повинна була на позачерговому засіданні за ініціативою Президента Володимира Зеленського скасувати обмеження зарплат чиновників і суддів.

Однак потім Зеленський відкликав своє подання.
 

Читайте також:
Сі Цзіньпін назвав звичку до марнотратства в їжі «сумною і разючою».
11 серпня, 18:21
Печерський суд розгляне стягнення з ПриватБанку депозитів шести офшорних компаній братів Суркісів
06 серпня, 18:40
Зеленський про курс гривні: я зараз не бачу, що ми повинні щось стримувати
04 липня, 18:10
Наступного року частина виробників просто не зможе почати новий сезон через брак коштів.
10 травня, 18:23
Влада України дозволяє масово відправляти з країни на експорт пшеницю, ячмінь, кукурудзу та борошно.
08 травня, 15:53
Безробітні українці мріють про «за кордон», але про них «турбуються» і не випускають, фактично пропонуючи працювати «за їжу».
29 квітня, 16:00