Для США Ізраїль важливіший за Україну

ВІЙНА
23.10.2023, 06:45
Для США Ізраїль важливіший за Україну

Пентагон передасть Ізраїлю десятки тисяч артснарядів. Раніше Їх обіцяли Україні.

Сполучені Штати Америки передадуть Ізраїлю десятки тисяч 155-міліметрових артилерійських снарядів, які обіцяли Україні.

Про це повідомляє американське видання The New York Times.

За даними видання, глобальні запаси 155-міліметрових снарядів та інших систем озброєння вже вичерпалися, а виробники щосили намагаються задовольнити попит, тому нібито «будуть компроміси» в постачаннях для обох воєнних конфліктів.

За словами нинішніх і колишніх представників сфери національної безпеки США та представників Конгресу, здебільшого Україна та Ізраїль ведуть різні види воєн і мають різні можливості та потреби.

Однак обом країнам від США можуть надати, крім артилерійських боєприпасів, ще бомби із системою GPS-навігації та переносні зенітно-ракетні комплекси Stinger.

Раніше повідомлялося про те, що ЦАХАЛ та Міністерство оборони Ізраїлю заявили своїм колегам у США, що їм «терміново потрібні артилерійські снаряди, щоби підготуватися до наземного вторгнення у Сектор Гази і потенційної ескалації війни проти угруповання «Гізболла» з Лівану».

Українську сторону про це навіть не поінформували.

Читайте також:
Політика
У Пекіні, як вважають деякі коментатори, обговорюють занепад американської імперії.
10:26
Війна
Це був сьомий раз цього року, коли колеги президента Дональда Трампа, республіканці, у Сенаті блокували подібні резолюції.
07:05
Політика
Прапор Палестини на чемпіонському параді «Барселони» спричинив резонанс
06:05
Політика
Словаччина оголосила про закриття всіх пунктів пропуску на кордоні з Україною.
вчора, 19:46
Політика
Державний візит триватиме до п'ятниці, 15 травня.
вчора, 17:10
Політика
Диктатор зеленський готується до виборів з використанням технології зламу мозку людини.
вчора, 12:05