Для судді Лариси Гольник результати конкурсу до Вищої ради правосуддя виявилися невтішними

ПОЛТАВА
06.08.2019, 09:49
Для судді Лариси Гольник результати конкурсу до Вищої ради правосуддя виявилися невтішними

Суддя Октябрського районного суду Полтави Лариса Гольник вибула з конкурсу до Вищої ради правосуддя.

Її прізвище не згадується серед списку претендентів, які успішно пройшли співбесіду і зараз проходять спеціальну перевірку.

Також Гольник сама написала про поразку на власній сторінці Facebook: «Вітаю тих, кого вважаю достойними бути членами Вищої ради правосуддя, з подоланням етапу співбесід… Я, на жаль, комісією не рекомендована».

Відзначимо, що наразі між Гольник та Октябрським судом існує конфлікт.

Суддю звинувачують у порушенні трудової дисципліни: численних прогулах, максимальному уникненні участі у розподілі судових справ (часті відпустки, поїздки на різні форуми та публічні заходи з метою зменшення автоматизованого розподілу справ на неї), відмові від здійснення правосуддя, що порушує право громадян на судовий захист.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Відповідальні за підтримання у належному стані та розвиток благоустрою нашої громади чиновники хизуються прогулянками у дорогезному вбранні.
вчора, 16:53
Полтава
Мікроавтобус мають поставити підприємству у квітні
вчора, 13:35
Полтава
Добігає кінця голосування за нові назви для вулиць нашого міста, з яких нарешті мають щезнути імена і прізвища окупантів із Московії.
28 березня, 22:02
Полтава
Жителі Миргородської громади стали живим коридором задля вшанування пам'яті наших захисників Олександра Федорченка та Костянтина Афанасенка.
28 березня, 20:53
Полтава
в.о. начальника Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко ні сном ні духом про те, як у нього з-під носа поцупили місто.
25 березня, 17:57
Полтава
Як виявилося, перейменувати в ура-патріотичному угарі провулок довжиною 130 метрів на 3 обійстя дешевше, ніж заасфальтувати.
23 березня, 21:31