Дмитро «Да Вінчі» Коцюбайло – навічно у строю

07.03.2023, 20:14
Дмитро «Да Вінчі» Коцюбайло – навічно у строю
Фото: Останній Бастіон

Під час виконання бойового завдання у Бахмуті смертю хоробрих поліг командир підрозділу "Вовки Да Вінчі" 27-річний Дмитро Коцюбайло.

Трагічну звістку з фронту повідомила пресслужба 67 Окремої механізованої бригади "Добровольчий Український Корпус", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Молодий захисник Дмитро Коцюбайло на позивний "Да Вінчі" із 17 років на передовій, нині (7.III.2023) ж він віддав власне життя за Батьківщину зі зброєю у руках, як завжди першим ідучи у бій.

Дмитро «Да Вінчі» Коцюбайло – навічно у строю_1

«Ворожа наволоч боїться навіть згадки твого псевдо, а твої "вовки" загризають кремлівських шакалів на українському Донбасі, смертельно розривають окупантів не знаючи жалю до них. Роблять все не шкодуючи себе, рятуючи Україну від варварів зі Сходу!

Свій авторитет командира і лідерські якості почав проявляти ще у 2014 році, коли 17-річним юнаком після Майдану поринув у горнило російсько- Української війни у складі 1 роти 5 батальйону Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор". У 2016 році очолив 1 Окрему Штурмову Роту ДУК ПС.

За вольовий характер та безстрашність у 21 рік ти отримав срібного тризуба "Народного героя України". Разом з підрозділом працював по всій лінії зіткнення, всюди знищуючи окупантів. У грудні 2021-го друг "Да Вінчі" першим серед добровольцем при житті отримав звання "Герой України".

Дмитро «Да Вінчі» Коцюбайло – навічно у строю_3

Повномасштабне вторгнення РФ зустріч зі зброєю в руках поблизу Щастя Луганської області. Бив ворога на Ізюмському та Запорізькому напрямках; отримав звання молодший лейтенант та офіційно очолив 1 Окремий батальйон "Вовки Да Вінчі" у складі 67 ОМБр "ДУК".

Зі своїм легендарним підрозділом брав участь у контр-наступі ЗСУ на Слобожанщині. Разом із бійцями свого 1 батальйону став ударною силою у "Балаклійській операції", в якій йому вдалось переправитись на інший берег річки Оскіл та звільнити Куп'янськ-Вузловий та ряд інших населених пунктів.

Його підрозділом було захоплено багато трофейної техніки, що в подальшому стала нищити окупантів, допомагаючи звільняти рідну землю. З лютого 2023 року воював на Бахмутському напрямку.

Саме тут, Брате, ти загинув як Герой.

Як чоловік, як воїн, як справжній націоналіст, що мріяв про вільну та справедливу Україну! Ти був лідером, авторитетом, легендою! Вічна Слава та Шана Герою України Другові "Да Вінчі"! Командир 1 механізованого батальйону Дмитро "Да Вінчі" Коцюбайло (1.XI.1995 – 7.III.2023)», – йдеться у некролозі 67 ОМБр "ДУК".

Зі свого боку редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним і близьким полеглого Героя. Честь, шана, слава і вічна пам'ять тобі, нескорений Воїне!

Дмитро «Да Вінчі» Коцюбайло – навічно у строю_5
Некролог