Дмитро Нескоромний опублікував відеозвернення

ПОЛІТИКА
09 лютого, 14:36
Дмитро Нескоромний опублікував відеозвернення

Дмитро Нескоромний записав відеозвернення, котре було розміщено в його Telegram каналі.

У відеозверненні Нескоромний повідомив, що він записує це відео, щоб показати що він живий, в безпеці та недосяжний для людей, котрі хочуть його позбутися.

Також, Нескоромний повідомив, що запланованої на завтра пресконференції не буде. Дане рішення він пояснює тим, що влада України оголосила його в міжнародний розшук та за порадами адвокатів він змушений змінити стратегію свого захисту.

Дмитро Нескоромний зазначив, що те як він буде діяти надалі залежить від результатів перемовин які зараз проводять його адвокати з представниками Європейських правоохоронних органів.

Він також заявив, що переговори непрості, йому зробили пропозиції, на які він не може погодитися, оскільки є діючим співробітником Служби безпеки України.

Нескоромний заявив, що він ніколи не погодиться працювати проти України, однак він готовий надати Європейцям інформацію про корупцію в вищих ешелонах влади України.

Він заявив що має дані про розкрадання міжнародної допомоги, є дані про вивід грошей із державних банків (Ощадбанку, ПриватБанку, скоро будуть дані по Укрексімбанку та Укргазбанку).

Також Нескоромний заявив про готовність надати суспільств інформацію про те, що відбувається в Службі безпеки України. Він заявив, що СБУ не працює в інтересах країни, багато співробітників завербовані та працюють на іноземні розвідки.

Торгівля даними, контрабанда, транзит наркотиків - цим займаються цілі підрозділи СБУ, при цьому, Іван Баканов не контролює ситуацію в Службі безпеки України. Часто, він навіть не розуміє, що відбувається, його використовують у своїх інтересах люди, котрі його оточують. З цієї причина відсутня повна картина того що відбувається й у президента України. Фактично, вищим керівництвом країни маніпулюють негідники, котрі мають на меті особисте збагачення.

Нескоромний заявив що в нього є повна доказова база по всіх фактах, котрі прозвучали у його зверненні і якщо юристи дадуть на це згоду, то він буде викладати докази на своєму Telegram каналі.

Дмитро Нескоромний опублікував відеозвернення_1

Інформація викладена Дмитром Нескоромним у відеозверненні, вкотре підтверджує ті факти, про які Останній Бастіон повідомляє роками ! Але, схоже, що це нікого не цікавить, всі закривають очі на численні порушення, корупцію, та інші злочини як у провладній верхівці, так і в Службі безпеки України яка, замість виконання своїх прямих функцій, займається рекетом, бандитизмом, контрабандою, торгівлею наркотиками та іншими злочинами.

Читайте також:
Поліція Іспанії заявила про затримання учасника подій на Майдані
06 травня, 10:37
Це буде цікаво молодим батькам і тим, хто скоро планує ними стати.
04 травня, 10:35
Аграрна мафія продовжує знущатися з жителів Полтавського району
03 травня, 12:30
Міністр Енергетики Галущенко заявив, що він не є фігурантом кримінальних справ, але це брехня !
29 квітня, 15:05
Спочатку з території тракторної бригади вкрали трансформаторну підстанцію, після чого попереджають про відключення через недопуск.
20 квітня, 15:05