Дмитро Савченко: Чим завершиться правління Зеленського

Опінії
25.07.2019, 07:04
Дмитро Савченко: Чим завершиться правління Зеленського

Ще рік тому легше було повірити у перемогу кобзона на євробаченні, ніж у те, що багатомільйонною країною з потужними електростанціями, космічною галуззю та станом фактичної війни з рф, тотально керуватиме естрадно-циркова труппа "95 квартал".

Той, хто припускав, що подібна ситуація може виникнути внаслідок демократичного волевиявлення нації,(що є нащадками мудрих характерників) виглядав як блазень і мав шанси бути @тпижженим радикальними патріотами після смолоскипної ходи.

Втім, мені нема шо втрачати і я не стану приховувати власні прогнози того, що відбуватиметься в цій країні наступні 2 роки.

Влада зеленського припуститься багатьох невиправних помилок. Підніметься черговий майдан, одноосібним лідером якого стихійно стане Вєрка Сердючка.

Нестабільністю у країні скористаються амбітні геронтократи, які несподівано здійснять преторіанський держпереворот, наслідком якого буде встановлення авторитарної хунти "юних орлів" на чолі з Поплавським, Степаном Гігою та Іво Бобулом.

Проте американці посприяють інспірації нового всенародного повстання і керівники Хунти змушені будуть просити політичний притулок у Джуджулєштах, Гагаузької автономії, в складі Молдови.

Після того як втікачі ганебно покинуть країну, під пильним моніторингом міжнародних спостерігачів будуть проведені дострокові президентські і парламентські вибори. В результаті останніх, зважений вибір народу, що керується сивочолою мудрістю поколінь впаде на молоду і перспективну команду під керівництвом Свинки Пеппи.

Так розпочнеться золота доба економічної стабільності і політико-правової санації.

Джерело


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Окупації передує деморалізація.
18 січня, 18:00
Тепер в залежності від волі президента опиниться і вся «четверта влада».
18 січня, 07:55
У російських владних колах масштабні кадрові перестановки.
17 січня, 09:17
Як насправді розв'язували питання заручників одноплемінники Зеленського.
16 січня, 19:05
про безсоння як наслідок переливання з пустого (прем'єрського) в порожнє (президентське)
16 січня, 19:03
Вчора під Полтавою перекривали трасу Київ-Харків.
16 січня, 12:00