До 20 лютого на Полтавщині мають завершити перерахунок субсидій

ПОЛТАВА
12 лютого, 15:05
До 20 лютого на Полтавщині мають завершити перерахунок субсидій

40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.

За офіційними даними Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації цього року на виплату субсидій із державного бюджету мають витратити майже 2,5 млрд грн. Загалом на реалізацію всіх державних програм у поточному році буде спрямовано 5 млрд грн. Програмою житлових субсидій нині охоплено 169 тисяч сімей, які проживають на Полтавщині.

Загалом 40% родин на Полтавщині одержують державну підтримку під час оплати житлово-комунальних послуг. Середній розмір субсидії в опалювальний період становить в області 1200 грн, а розмір пільги залежить від статусу пільговика. Найменший розмір пільги призначений дітям війни, а найбільший – інвалідам війни.

Нині соціальні працівники готуються перераховувати субсидії всім мешканцям. Пов'язано це з тим, що нова влада вирішила перерахувати плату за споживчу теплову енергію та комунальні послуги у зв’язку зі зміною вартості газу. Наразі невідомо, в який бік повернеться ціна. А тому важко казати, якою буде субсидія.

Читайте також:
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00
В Агентстві місцевих доріг не реагують на звернення мешканців
11 лютого, 09:22
У минулому році сума штрафів за відповідні порушення склала 54 млн грн.
10 лютого, 17:10