До 20 лютого на Полтавщині мають завершити перерахунок субсидій

ПОЛТАВА
12 лютого, 15:05
До 20 лютого на Полтавщині мають завершити перерахунок субсидій

40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.

За офіційними даними Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації цього року на виплату субсидій із державного бюджету мають витратити майже 2,5 млрд грн. Загалом на реалізацію всіх державних програм у поточному році буде спрямовано 5 млрд грн. Програмою житлових субсидій нині охоплено 169 тисяч сімей, які проживають на Полтавщині.

Загалом 40% родин на Полтавщині одержують державну підтримку під час оплати житлово-комунальних послуг. Середній розмір субсидії в опалювальний період становить в області 1200 грн, а розмір пільги залежить від статусу пільговика. Найменший розмір пільги призначений дітям війни, а найбільший – інвалідам війни.

Нині соціальні працівники готуються перераховувати субсидії всім мешканцям. Пов'язано це з тим, що нова влада вирішила перерахувати плату за споживчу теплову енергію та комунальні послуги у зв’язку зі зміною вартості газу. Наразі невідомо, в який бік повернеться ціна. А тому важко казати, якою буде субсидія.

Читайте також:
Про встановлення контрольних карантинних пунктів на дорогах Полтавщини сьогодні повідомив Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА.
14:05
Сьогодні полтавські рятувальники вирушили на допомогу по гасінню пожежі на Житомирщині. У Народницькому районі три доби горять ліси.
13:00
Кількість хворих на коронавірус на Полтавщині зростає. За добу додалось двоє хворих. Зараз у області лікується 11 пацієнтів.
09:40
Вихід на вулицю з паспортом і в масці – це перше, що має зробити за новими правилами карантину кожен українець.
09:15
Поліція Полтавщини сьогодні веде посилене патрулювання. Правоохоронці підходять до людей у парках і попереджають про карантинні обмеження.
вчора, 13:15
Надійшли результати аналізів медиків пульмонологічного відділення Першої лікарні Кременчука. Всі негативні.
вчора, 12:40