Доброволець Яша Циганков відійшов у вічність

14.09.2022, 19:46
Доброволець Яша Циганков відійшов у вічність

Лави українського небесного воїнства знову поповнилися щирим патріотом і незламним борцем за волю нашої Батьківщини.

Йдеться про військовослужбовця Якова Циганкова, який захищав Україну у складі 3-го полку Сил спеціальних операцій Збройних Сил України ще у лютому-березні.

Трагічну звістку повідомили побратими полеглого смертю хоробрих військовослужбовця з Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, Яша Циганков віддав життя весною, перебуваючи у щільному кільці ворожого оточення в Ізюмі на Харківщині.

«Нещодавно Сили Оборони України визволили Ізюм. Місто було повернуто до складу України під час блискавичного наступу наших сил. Пів року тому, у березні, за місто точились запеклі вуличні бої, під час яких загинув наш побратим Яша Циганков, ветеран ДУК ПС, який захищав країну у складі 3-го полку ССО. За словами побратимів, Яша до останнього зі зброєю в руках боронив рубежі міста, і не зважаючи на скрутну ситуацію підбадьорював усіх друзів та рідних, що перемога України не за горами.

Не змігши прорвати оборону українських захисників ворог застосував авіацію. На жаль, ворожа авіабомба обірвала його молоде життя. Після деокупації міста, під завалами будівлі, яку не змогли захопити, а лише вщент зруйнувати, побратими Яші знайшли його тіло, і тепер він буде похований з усіма відповідними почестями, які він заслужив своєю мужністю та героїзмом. Пам'ятайте, як важко, нам дається перемога», – прокоментували загибель побратима воїни ДУК ПС.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним і близьким полеглого Героя. Помстимося!

Автор : Останній Бастіон
Некролог