Дочірнє підприємство компанії «Google» порушує права дітей

СВІТ
05.09.2019, 09:56
Дочірнє підприємство компанії «Google» порушує права дітей

Федеральна торговельна палата США стягне штраф з популярного відеохостингу "YouTube" за збір даних про малолітніх користувачів без згод їхніх батьків.

Відповідну інформацію оприлюднено на сайті державного відомства. Зазначається, що "YouTube" використовував спеціальні ідентифікатори, загальновідомі як файли-cookie, для доставки цільових рекламних оголошень глядачам дитячих каналів.

Тепер відеохостингу загрожує штраф на суму 170 мільйонів доларів. Адже "YouTube" порушив правила, збираючи особисту інформацію про малолітніх глядачів каналів без попереднього повідомлення і згоди їхніх батьків.

Довідка: "Закон про захист конфіденційності в Інтернеті для дітей" (англ. Children’s Online Privacy Protection Act) вимагає, аби веб-сайти та онлайн-служби, спрямовані на дітей, повідомляли про їхню інформаційну діяльність та отримували згоду батьків перед тим, як збирати особисті дані від дітей віком до 13 років.

Читайте також:
Російські десантники нарешті прозріли, побачивши справжню сутність путінського режиму.
вчора, 13:06
Іран готовий виплатити компенсації сім'ям загиблих у збитому авіалайнері, але станеться це після завершення розслідування
02 серпня, 19:30
Затримані в Білорусі бойовики кажуть, що вони збиралися полетіти до Туреччини, щоб там "відпочивати й дивитися на Собор Святої Софії"
02 серпня, 14:35
63 тисячі білорусів вийшли на підтримку головної суперниці Лукашенка.
31 липня, 16:39
«Будь-який з лідерів Росії не має жодного сумніву у відповіді з боку Штатів за вбивство своїх військових».
31 липня, 14:34
У Кремлі вітають заплановане Дональдом Трампом виведення військового контингенту США з Німеччини.
31 липня, 13:44