Дочірнє підприємство компанії «Google» порушує права дітей

СВІТ
05.09.2019, 09:56
Дочірнє підприємство компанії «Google» порушує права дітей

Федеральна торговельна палата США стягне штраф з популярного відеохостингу "YouTube" за збір даних про малолітніх користувачів без згод їхніх батьків.

Відповідну інформацію оприлюднено на сайті державного відомства. Зазначається, що "YouTube" використовував спеціальні ідентифікатори, загальновідомі як файли-cookie, для доставки цільових рекламних оголошень глядачам дитячих каналів.

Тепер відеохостингу загрожує штраф на суму 170 мільйонів доларів. Адже "YouTube" порушив правила, збираючи особисту інформацію про малолітніх глядачів каналів без попереднього повідомлення і згоди їхніх батьків.

Довідка: "Закон про захист конфіденційності в Інтернеті для дітей" (англ. Children’s Online Privacy Protection Act) вимагає, аби веб-сайти та онлайн-служби, спрямовані на дітей, повідомляли про їхню інформаційну діяльність та отримували згоду батьків перед тим, як збирати особисті дані від дітей віком до 13 років.

Читайте також:
Світ
Йдеться про внутрішні політичні наслідки для нинішнього американського лідера.
15:28
Світ
69-річного католицького єпископа Емануеля Шалету звинувачують у крадіжці церковних коштів, які він витрачав у борделі в Мексиці.
13:06
Світ
Туреччина в полі геополітичного протистояння: чи стане вона наступною ціллю «Ізраїлю».
13 березня, 13:00
Світ
МКС розпочав офіційне розслідування щодо білоруської влади на чолі із самопроголошеним президентом Лукашенком за злочини проти людяності.
13 березня, 08:02
Світ
Танкер перебуває у санкційних списках кількох країн, зокрема Європейського Союзу.
13 березня, 06:40
Світ
У списку є семеро українців.
11 березня, 16:13