Дочірнє підприємство компанії «Google» порушує права дітей

СВІТ
05.09.2019, 09:56
Дочірнє підприємство компанії «Google» порушує права дітей

Федеральна торговельна палата США стягне штраф з популярного відеохостингу "YouTube" за збір даних про малолітніх користувачів без згод їхніх батьків.

Відповідну інформацію оприлюднено на сайті державного відомства. Зазначається, що "YouTube" використовував спеціальні ідентифікатори, загальновідомі як файли-cookie, для доставки цільових рекламних оголошень глядачам дитячих каналів.

Тепер відеохостингу загрожує штраф на суму 170 мільйонів доларів. Адже "YouTube" порушив правила, збираючи особисту інформацію про малолітніх глядачів каналів без попереднього повідомлення і згоди їхніх батьків.

Довідка: "Закон про захист конфіденційності в Інтернеті для дітей" (англ. Children’s Online Privacy Protection Act) вимагає, аби веб-сайти та онлайн-служби, спрямовані на дітей, повідомляли про їхню інформаційну діяльність та отримували згоду батьків перед тим, як збирати особисті дані від дітей віком до 13 років.

Читайте також:
Кризовий штаб створюють у зв’язку з наближенням світового форуму Голокосту й очікуваного виступу на ньому Путіна.
16:19
25 років тому Фінляндія стала країною-членом Євросоюзу, що також мала намір увійти до складу НАТО.
13:30
Колишній командувач Силами оборони Естонії — генерал Антс Лаанеотс заявив, що знає про агресивні плани РФ щодо країн Балтії.
11:20
19 січня в Берліні пройшла міжнародна конференція, присвячена лівійському конфлікту.
06:44
Під час молитви в мечеть вдарили балістичні ракети і безпілотники.
вчора, 19:00
До України повернули 11 тіл загиблих, серед яких 9 члени екіпажу збитого літака.
вчора, 12:02