Docudays UA сьогодні стартує в Полтаві

ПОЛТАВА
16.10.2014, 11:06
Docudays UA сьогодні стартує в Полтаві

Фестиваль документального кіно про права людини покаже полтавцям близько 20 найкращих документальних стрічок 2012-2013 років.

З 16 по 25 жовтня у Полтаві та містах області пройде ХІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Всі кінопокази фестивалю об’єднані темою «Ідеорупція». Так команда фестивалю називає корупцію, яка «настільки руйнівна для суспільства, що тільки масовий спротив громадян здатен здійснити доленосні зміни в країні».

В рамках фестивалю полтавці першим вже переглянули фільм «Євромайдан. Чорновий монтаж», Україна.

Також у програмі австрійсько-ізраїльська стрічка «Путінські ігри», польська «Йоанна», «Бінту» з Німеччини, а також низка короткометражок.

Майданчиками Docudays UA у Полтаві та області стануть вищі навчальні заклади, школи, бібліотеки.Після кожного кінопоказу організатори традиційно запрошують глядачів на обговорення фільмів і тематичні дискусії про права людини в Україні з відомими правозахисниками, діячами культури та митцями.

Вхід на всі покази вільний та безплатний.


Читайте також:
Поліція Полтавщини сьогодні веде посилене патрулювання. Правоохоронці підходять до людей у парках і попереджають про карантинні обмеження.
13:15
Надійшли результати аналізів медиків пульмонологічного відділення Першої лікарні Кременчука. Всі негативні.
12:40
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55