Додаток для поліпшення пам'яті українського стартапера залучив 340 тис. доларів інвестицій

СВІТ
10.06.2021, 16:25
Додаток для поліпшення пам'яті українського стартапера залучив 340 тис. доларів інвестицій

MemoryOS - це програма, яка навчає користувача навику запам'ятовування інформації.

Американський стартап memoryOS, співзасновником якого є українець Алекс Руж, розробив додаток для швидкого запам'ятовування інформації. Розробка залучила 340 тис. доларів на платформі Kickstarter, сказано на сайті стартапу.

MemoryOS - це програма, яка навчає користувача навику запам'ятовування інформації. Процес відбувається в ігровій формі, завдяки чому потрібні дані переносяться в довготривалу пам'ять.

За перший тиждень американський стартап з засновниками з України та Швеції залучив понад 340 тис. доларів на Kickstarter - сайті для залучення добровільних пожертвувань на реалізацію творчих, наукових і виробничих проєктів. Мета розробників була перевиконана в 34 рази.

"Ми об'єднали новітні підходи в інтерактивних уроках з захоплюючою 3D-грою та створили ефективний інструмент для набуття навиків запам'ятовування", - йдеться в описі на Kickstarter.

Як відзначають творці, навіть після короткої демо-сесії користувачі програми змогли поліпшити свої результати правильності запам'ятовування на 70% і швидкості на 60%.

Ігровий додаток memoryOS навчає користувача навику запам'ятовування інформації шляхом перенесення його в віртуальні палаци пам'яті. Ефективність палаців пам'яті доведена з часів Стародавньої Греції, а також наочно продемонстрована головним героєм серіалу "Шерлок" від "BBC".

Серед співзасновників стартапу - українець Алекс Руж і дворазовий чемпіон світу з пам'яті зі Швеції Йонас фон Ессен. Перший інвестор, а також радник стартапу - голландець Бас Годска. Стартапи, в яких він був інвестором на ранній стадії, в цілому оцінюються в 8 млрд доларів і продовжують розвиватися. Всього над проєктом працює близько десяти осіб, команда планує розширюватися і далі.

Читайте також:
Війна
Укроборонпром домовився з американською LeVanta Tech про співпрацю за концепцією «float-and-fly».
09 жовтня, 14:37
Світ
Нейромережа генерує відео та звук, плутаючи реальність і вигадку.
06 жовтня, 18:48
Світ
Компанія Baykar перейшла до льотних випробувань третього прототипу безпілотника Kizilelma із високоточним авіаційним озброєнням.
04 жовтня, 21:00
Війна
Сапери провели розвідку, використовуючи роботизованого пса з відеокамерою.
29 вересня, 21:21