Додаток для поліпшення пам'яті українського стартапера залучив 340 тис. доларів інвестицій

СВІТ
10 червня, 16:25
Додаток для поліпшення пам'яті українського стартапера залучив 340 тис. доларів інвестицій

MemoryOS - це програма, яка навчає користувача навику запам'ятовування інформації.

Американський стартап memoryOS, співзасновником якого є українець Алекс Руж, розробив додаток для швидкого запам'ятовування інформації. Розробка залучила 340 тис. доларів на платформі Kickstarter, сказано на сайті стартапу.

MemoryOS - це програма, яка навчає користувача навику запам'ятовування інформації. Процес відбувається в ігровій формі, завдяки чому потрібні дані переносяться в довготривалу пам'ять.

За перший тиждень американський стартап з засновниками з України та Швеції залучив понад 340 тис. доларів на Kickstarter - сайті для залучення добровільних пожертвувань на реалізацію творчих, наукових і виробничих проєктів. Мета розробників була перевиконана в 34 рази.

"Ми об'єднали новітні підходи в інтерактивних уроках з захоплюючою 3D-грою та створили ефективний інструмент для набуття навиків запам'ятовування", - йдеться в описі на Kickstarter.

Як відзначають творці, навіть після короткої демо-сесії користувачі програми змогли поліпшити свої результати правильності запам'ятовування на 70% і швидкості на 60%.

Ігровий додаток memoryOS навчає користувача навику запам'ятовування інформації шляхом перенесення його в віртуальні палаци пам'яті. Ефективність палаців пам'яті доведена з часів Стародавньої Греції, а також наочно продемонстрована головним героєм серіалу "Шерлок" від "BBC".

Серед співзасновників стартапу - українець Алекс Руж і дворазовий чемпіон світу з пам'яті зі Швеції Йонас фон Ессен. Перший інвестор, а також радник стартапу - голландець Бас Годска. Стартапи, в яких він був інвестором на ранній стадії, в цілому оцінюються в 8 млрд доларів і продовжують розвиватися. Всього над проєктом працює близько десяти осіб, команда планує розширюватися і далі.

Читайте також:
Світ соціальних мереж вже у жовтні чекає хвиля потрясінь.
21 жовтня, 20:17
Новий мотоцикл Supermarine отримав футуристичний зовнішній вигляд транспортного засобу майбутнього.
14 жовтня, 11:05
Тривале перебування малечі перед екраном смартфону чи планшету спричиняє нестачу словникового запасу.
25 вересня, 14:34
У Сінгапурі стартував експеримент з використання роботів для охорони громадського порядку.
06 вересня, 18:24
Реєстрація шлюбу досі має відбуватися офлайн – на сайті можна лише подати необхідні документи або сплатити адміністративний збір.
05 вересня, 18:10
Boston Dynamics показав акробатичні трюки "Атласів"
19 серпня, 08:33