Доктрина Кремля — масштабувати хаос на всю Європу

19 березня, 14:45
Доктрина Кремля — масштабувати хаос на всю Європу
Фото: Kavkaz Center

Вітчизняні хакери дістали таємні російські урядові документи. У них ідеться про давнє прагнення путіна розпалити Третю світову війну.

Нижче медіаагенція «Останній Бастіон» викладає одну зі сторінок службового листа, підписаного особисто кремлівським бункерним дідом. Як видно, диктатор ворожої держави не планує обмежуватися загарбанням і знищенням виключно України.

«Після завершення «СВО» та краху київського режиму протистояння росії із Заходом не припиниться, а лише посилиться. Ініційована провокативна політика щодо так званої «деколонізації» націлена похитнути російську єдність, чого ніяк не можна допустити», — вказує автор документа.

Ось лише 5 ключових сфер, які значаться у кремлівському плані:

  • цілковита націоналізація стратегічних галузей промисловості;
  • посилення цензури;
  • придушення решток інакодумства;
  • тотальна «девестернізація» росії;
  • експорт хаосу по всій Європі.
Доктрина Кремля — масштабувати хаос на всю Європу_1

Хакери, які працюють на вітчизняний Центр національного спротиву, стверджують, що перехопили документи електронною поштою, у тому числі підписані путіним, у якому погрожував Європі війною. У листах також міститься різка критика «ганебної» Брест-Литовської угоди 1918 року, яка поклала край участі росії у Першій світовій війні, змусивши звільнити від своєї окупації Україну, Польщу, Білорусь та країни Балтії.

Доволі дивно, що у кремлівських бункерах згадали про договори, підписані ще більшовиками, які після укладання Остаточного Гельсинського Акту (1975) втратили свою чинність. Можливо, путіну досі муляє око «лєнінські подарунки», роздані волелюбним сусідам.

За минулі тижні московитський диктатор посилив погрози на адресу Європи, у тому числі ядерною зброєю, заявивши, що «країни, які кажуть, що у них немає червоних ліній щодо росії, повинні зрозуміти, що росія не матиме жодних червоних ліній і щодо них». Та навряд ця бравада вийде за межі слів, адже всім відомо, що кремлівська банда має на Заході нерухомість та банківські рахунки, які можуть згоріти в ядерному попелі війни.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як позаторік Європа почала кампанію із вигнання російських шпигунів, а тепер вони повертаються мстити. Буде кривава лазня континентального масштабу.

Читайте також:
Світ
Сучасна ресурсна федерація з осердям у Кремлі віками уярмлює, асимілює та винищує окуповані етноси. Найбільше страждають нечисельні.
21 квітня, 16:12
Світ
Арабське королівство не бажає тиснути руку скривавленого сіоністського режиму. Поки триває геноцид палестинців Ізраїлю не бачити визнання.
08 лютого, 08:07
Політика
Путінський терористичний режим планує використати так званих "позасистемних опозиціонерів" задля дискредитації неросійських етносів.
25.11.2022, 09:29
Політика
Мешканці Херсонської, частини Запорізької, Донецької та Луганської областей, з документами РФ не пускатимуть до Європейського союзу.
03.06.2022, 21:45
Світ
Керівництво Європейського союзу оприлюднило рішення щодо санкцій проти рф, натякнувши на розвал країни-агресора.
11.03.2022, 08:42
Історія
Недоступний раніше вітчизняним науковцям документ про життя українського гетьмана на еміґрації знаходиться у Стокгольмі.
07.08.2021, 12:23