«Дон Кіхоти» із Львівської опери

Опінії
05 березня, 13:45
«Дон Кіхоти» із Львівської опери
Фото: Facebook

Частина трупи Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької втекла. Їм байдужа Україна.

Український політик, новинар та телеведучий.

Троє акторів вирішили не повертатися на Батьківщину, обравши шлях добровільного вигнанства. Провідний соліст балету Андрій Михаліха, солістка балету Юлія Михаліха-Рома й артист балету Богдан Ключник залишилися у Фінляндії після гастролей.

Вони повідомили про свій вчинок колег, попрощавшися віртуально. Від 8 до 22 лютого балетна трупа Львівської опери виступала в Естонії та Фінляндії із виставою «Дон Кіхот» Людвиґа Мінкуса, на тепер спектакль був запланований у Львові, проте серед учасників відсутні троє вказаних солістів.

Невдовзі їхні імена взагалі зникли з сайту театру — тепер на сторінках усіх трьох артистів «Помилка 404. Сторінка не існує або була видалена!». Можливо, у цих «патріотів» просто не було житла чи роботи в Україні?..

Вважаю, що відповідальність за ухилянтство слід законодавчо посилювати.

Тим часом художній керівник Львівської опери Василь Вовкун подякував трупі театру, яка повернулася із гастролей у Фінляндії, хоч і не вся. На зборах трупа підбила підсумки закордонних турів та обговорила майбутні творчі плани.

«Серед інших» обговорили та питання втечі двох балерунів за кордон. Балерина, дружина одного із втікачів, як з'ясувалося, згодом таки повернулася в Україну, оскільки не підлягає мобілізації.

«Так, серед інших питань обговорили й ситуацію, що набула медійного розголосу, — з артистами, які не повернулися із гастролей. Для ЗМІ, що активно цікавляться цим інцидентом, наголошуємо: станом на сьогодні артистка балету Юлія Михаліха-Рома повернулася до роботи в театрі. Щодо інших двох артистів — відповідно до чинного трудового законодавства адміністрацією театру проводиться внутрішня службова перевірка і з'ясування мотивів та обставин вчинку артистів», — скромно йдеться на сторінці театру в одній із соціальних мереж.

Найбільше сподобалося оце «серед інших» та «гідне представлення театру на міжнародній арені». Мда, оце так культурна богема Галичини. Завіса, оплески...

«Дон Кіхоти» із Львівської опери_1
Читайте також:
Політика
Вітчизняні можновладці не вчаться на помилках минулого, повторюючи їх. Нині Україна на межі загибелі через дії блазнів в урядових кабінетах.
26 травня, 11:15
Світ
Мусульманська громада традиційно вважається доволі закритим середовищем. Однак у закладах освіти Німеччини стан справ зовсім інший.
24 квітня, 12:37
Полтава
Некомпетентність депутатів і чиновників просто зашкалює. Громадськість обурена блюзнірським ставленням до загиблих на фронті Героїв.
23 квітня, 19:04
Політика
В Україні мають працювати такі соціальні ліфти, які першочергово задовольнятимуть права і потреби українців. Тих, хто володіє солов'їною.
21 квітня, 20:58
Політика
Поки чоловік членкині Зе-команди ухиляються від служби, вона радить іншим чоловікам та їхнім жінкам закрити роти щодо демобілізації...
14 квітня, 13:54
Політика
Кунаєв активно просував інтереси державного зрадника та колишнього керівника заводу «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва.
20 березня, 18:03