Допомога Україні – не жертва, а інвестиція європейців у власну безпеку

ВІЙНА
19.07.2023, 19:43
Допомога Україні – не жертва, а інвестиція європейців у власну безпеку
Фото: Twitter

Зрештою, всі питання впираються у політичну волю колективного Заходу, який по суті атомізований; просто ми цього воліємо не помічати.

Таку думку висловив відомий громадсько-політичний діяч, а нині аеророзвідник в одній із бригад Територіальної оборони у Бахмуті Олександр Солонько, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Фронтовик стверджує, що Захід в особі США, ФРН та ще кількох західних країн підганяють Україну із наступом, але при цьому незадоволені результатами та ще й викручують руки.

«Нам кажуть: якщо не буде відчутних результатів, – то йдіть на переговори, бо ми втомилися. Хлопці з дівчатами "на нулі" вважають такі заяви відвертим блюзнірством. Особисто я просто хочу, щоби люди, які вимагають від нас наступати швидше без переваги в повітрі, або тим більше обурюються тим, що гроші платників податків ідуть на допомогу Україні, уявили, що було б, якби Україна впала у лютому 2022-го», – влучно зауважує пан Солонько.

Військовослужбовець Тероборони додає, якби рік тому весь економічний потенціал, вся зброя, яка була в України, підприємства оборони, аеродроми, інфраструктура, частина населення, опанували б росіяни – відбулася примусова мобілізація до ворожої армії, ставши інструментом у руках окупантів, але уже проти ЄС і НАТО.

«Безпосередньо перед вторгненням в Україну росіяни відкрито заявили куди ширші амбіції. Мова йде про ультиматум до НАТО щодо військової присутності в країнах, які приєдналися до Альянсу з 1997 року. Минуло півтора року. Купа "експертів" на Заході просто повторювали російську мантру про те, що Україна впаде за лічені дні. Але ми зупинили росіян. І сьогодні ЗСУ наступають. Не відступають, а наступають.

А з того, як це все іноді коментують на Заході, складається враження, що все навпаки. Людям на Заході варто усвідомити, допомога Україні – це не жертва для них. Це інвестиція в їхнє власну безпеку. А якби ми справді швидко впали, то вкладати довелося б у багато разів більше. Ми звісно вдячні за все, але ми розуміємо, що автоматично захищаємо не лише себе і свої інтереси. Успіхи ЗСУ – це безпека Європи. Україна робить те, чого б НАТО ніколи навіть не спробувало зробити», – підсумував Олександр Солонько.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати, що доки захисники України стримують чисельнішу й озброєнішу російську навалу, Захід як завжди мнеться та задкує, боячися РФ.

Читайте також:
Світ
Вперше країни-учасниці блоку отримують фінансову підтримку у рамках проєкту із загальних військових закупівель. Краще пізно, ніж ніколи.
17 листопада, 14:03
Війна
Це прохання ґрунтується на бажанні Польщі використовувати свої засоби ППО також над українським повітряним простором.
30 жовтня, 17:25
Світ
У Брюсселі й Страсбурзі занепокоєні зростанням російського впливу на об'єднану Європу. Тому постало питання створення своєї розвідки.
27 жовтня, 14:03
Світ
Європа з Америкою мусять нарешті зруйнувати стіну обмежень, яку звели навколо України. Якщо Київ програє Москві, постраждає весь континент.
08 жовтня, 12:35
Світ
Хто такий Марк Рютте і яка його позиція щодо України.
01 жовтня, 10:00
Політика
Поточна політика уряду США будується на ілюзіях про розклади сил у світі, де РФ досі є наддержавою. Насправді ж, — усе давно не так.
19 вересня, 19:24