Дорожні служби збагатилися на 500 мільйонів гривень за кошт українців

КРИМІНАЛ
03 червня, 11:00
Дорожні служби збагатилися на 500 мільйонів гривень за кошт українців
Фото: СБУ

Масштабне розкрадання бюджетних коштів відбулося упродовж 2018-2019 років під час будівництва доріг державного значення.

Таку інформацію після проведення спеціальної перевірки низки великих дорожньо-будівельних компаній нещодавно оприлюднила пресслужба Служби безпеки України.

Станом на тепер у межах розпочатого кримінального провадження, правоохоронці проводять обшуки у 9 областях в офісах комерційних структур, тривають слідчі дії.

«Для перемоги у публічних закупівлях менеджмент низки великих дорожньо-будівельних компаній використовував підроблені документи про нібито належну якість будматеріалів. Унаслідок чого під час виконання дорожніх робіт комерсанти використали дешевші асфальтобетонні суміші неналежної якості, що суперечило умовам укладених підрядниками з підрозділами "Укравтодору" договорів», — йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.

Дорожні служби збагатилися на 500 мільйонів гривень за кошт українців_1
Читайте також:
Михайло Апостол міг використати отриману з Європи допомогу для свого благодійного фонду "Апостол" не за цільовим призначенням.
вчора, 14:37
Співвласник групи "Приват" має постати перед судом у зв'язку з відмиванням на території США грошей, вкрадених в Україні.
07 серпня, 14:02
Співвласнику фінансово-промислової групи "Приват" інкримінують організацію рекету і корупційних схем на території США.
06 серпня, 14:22
Компанії-фаворити голови Офісу президента — "Онур", "Рост" і "Автомагістраль — сумарно отримали підрядів на 28,7 мільярда гривень.
06 серпня, 08:59
Депутат Полтавської обласної ради Юрій Кобченко впізнав в особі Максима Ратнера нахабного рейдера-здирника.
03 серпня, 14:40
Гучне затримання двох правоохоронців і радника Олега Синєгубова в центрі Полтави викрило масштабну корупційну схему.
03 серпня, 11:14