Дорожні служби збагатилися на 500 мільйонів гривень за кошт українців

КРИМІНАЛ
03.06.2020, 11:00
Дорожні служби збагатилися на 500 мільйонів гривень за кошт українців
Фото: СБУ

Масштабне розкрадання бюджетних коштів відбулося упродовж 2018-2019 років під час будівництва доріг державного значення.

Таку інформацію після проведення спеціальної перевірки низки великих дорожньо-будівельних компаній нещодавно оприлюднила пресслужба Служби безпеки України.

Станом на тепер у межах розпочатого кримінального провадження, правоохоронці проводять обшуки у 9 областях в офісах комерційних структур, тривають слідчі дії.

«Для перемоги у публічних закупівлях менеджмент низки великих дорожньо-будівельних компаній використовував підроблені документи про нібито належну якість будматеріалів. Унаслідок чого під час виконання дорожніх робіт комерсанти використали дешевші асфальтобетонні суміші неналежної якості, що суперечило умовам укладених підрядниками з підрозділами "Укравтодору" договорів», — йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.

Дорожні служби збагатилися на 500 мільйонів гривень за кошт українців_1
Читайте також:
Опінії
«Автострада» бере все? Як Шкіль отримав новий інструмент контролю над держпідрядами.
08:46
Кримінал
Олександра Сорокового звинуватили у службовій недбалості.
вчора, 19:26
Війна
Очільник Львівської ОВА Максим Козицький заявив про готовність взяти його на поруки.
вчора, 16:41
Кримінал
Поки одні будували маєтки під час війни, інші допомагали армії.
21 червня, 20:04