Дострокові вибори до Ради підтримують 43% українців, президентські – 38% – соціологія

ПОЛІТИКА
06.10.2020, 15:48
Дострокові вибори до Ради підтримують 43% українців, президентські – 38% – соціологія
Фото: naszwybir.pl

Разом з тим, 45,6% респондентів вважають, що дострокове проведення виборів до ВР не потрібне.

Проведення дострокових виборів до Верховної Ради підтримують 43% опитаних українців, дострокові вибори президента – більш як 38%.

Такі результати соціологічного опитування на пресконференції представила голова правління центру «Соціальний моніторинг» Ольга Балакірєва, передають загальноукраїнські ЗМІ.

Також, за даними опитування, 45,6% респондентів вважають, що дострокове проведення виборів до ВР не потрібне (23,7% – безумовно ні, 21,9% – скоріше ні). 

Ще 43% підтримують проведення дострокових парламентських виборів (24,1% – скоріше так, 18,9% – безумовно так), а 11,4% не змогли відповісти.

Водночас 49,9% опитаних не підтримують дострокові вибори президента (27,5% – безумовно ні, 22,4% – скоріше ні), а 38,4% – підтримують (20,5% –скоріше так, 17,9% – безумовно так). Ще 11,7% не змогли відповісти.

При цьому, якби вибори до Верховної Ради проходили найближчими днями, то проголосували б 70,4% респондентів, не голосували б 18,6%. Ще 8,8% не знають, не вирішили або

Також соціологи оприлюднили інформацію про підтримку партій, якби найближчої неділі відбувалися вибори до Верховної Ради.

Чверть тих респондентів, хто голосував би та визначився з вибором, підтримали б партію «Слуга народу» (25,9%).

На другому місці опинилась партія «Опозиційна платформа – За життя» (22%), на третьому – «Європейська солідарність» (14,2%), на четвертому – «ВО «Батьківщина» (9,5%). 

Інші політичні сили не долають прохідний бар'єр у 5%.

Читайте також:
Політика
У ГУР переконують, що військові облаштувалися там незаконно і що розвідка хоче повернути об’єкт.
вчора, 21:21
Політика
Не люди, а депутати виявилися «засновниками» держави. Та ще й на довічному утриманні людьми.
вчора, 20:35
Політика
Член Альтернативи для Німеччини Ганс Нойгофф, відомий своїми антиукраїнськими заявами, входив до складу цієї групи.
вчора, 19:32
Політика
Індія та рф офіційно сформулювали мету візиту як торговельну, хоча залишаються глибші питання щодо енергетики й оборони.
вчора, 18:25
Політика
Єрмак формально залишається членом РНБО попри звільнення з Офісу Президента
вчора, 18:05
Політика
Київський апеляційний суд на засіданні 3 грудня прийняв рішення звільнити детектива НАБУ Рслана Магомедрасулова з-під варти.
вчора, 16:51