Досвід роботи – не вимагається

ПОЛТАВА
12.06.2018, 06:13

Кременчуцька міська дитяча лікарня 7 травня оголосила закупівлю медичних матеріалів (шприци, катетери, системи, зонди шлункові, скарифікатори та інше) на 760 тисяч гривень бюджетних коштів.

(КНМП "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ", код ЄДРПОУ 05385571, місце знаходження: 39623, Україна, Полтавська обл., місто Кременчук, ВУЛИЦЯ ПАВЛОВА, будинок 16; Номер закупівлі UA-2018-05-07-000290-a)

Проаналізувавши тендерну документацію, Замовник не вимагає від Учасників кваліфікаційного критерію, а саме: Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Тобто КНМП "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" не вважає за потрібним укладати договір з підрядником який має певний досвід у виконанні аналогічних договорі.

Аукціон даної закупівлі було проведено 23 травня 2018 року, у даній закупівлі прийняли участь 2 (два) Учасники: 1. ФОП ДЕНИСЕНКО ІРИНА БОРИСІВНА пропозиція якої становить 739 675,00 грн. з ПДВ. 2. ФОП РЯБУХА КРІСТІНА МИКОЛАЇВНА пропозиція якої становить 741 792,70 грн. з ПДВ. Що дуже цікаво, учасники у ході аукціону навіть не змагались, тобто ціна жодного не змінювалась від початкової суми пропозиції. Це може свідчити про те, що ці два учасники умовно «знайомі» та приймали участь для того щоб процедура Відкритих торгів відбулася.

Тендерний комітет КНМП "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" який складається з голови тендерного комітету Носенко Лариса Володимирівна, заступник голови тендерного комітету Добрик Костянтин Людвигович, та члени тендерного комітету Машкова Заріна Анатоліївна, Єсікова Альона Юріївна, Гулінський Андрій Анатолійович, Тур Катерина Михайлівна, 24 травня 2018 року визначив переможцем ФОП ДЕНИСЕНКО ІРИНА БОРИСІВНА, як найбільш економічно вигідна пропозиція та повідомили про намір укласти договір.

У пропозиції ФОП ДЕНИСЕНКО ІРИНА БОРИСІВНА, вбачається невідповідність вимогам Замовника:

По-перше: На всіх копіях документів, що подаються у складі тендерної пропозиції, повинно бути зазначено «Згідно з оригіналом», посада, прізвище та ініціали, особистий підпис Уповноваженої посадової особи Учасника або його керівника, засвідчений відбитком печатки (в разі наявності печатки).

Учасник у складі пропозиції надає файл «шприці свідоцтво необмеж (1)» , у якому надає копію свідоцтва про державну реєстрацію лікарських засобів, яка взагалі не завірена, цим самим Учасник не виконав вимогу Замовника.

По-друге: Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі підтверджується випискою з протоколу засновників, наказом про призначення, довіреністю, дорученням або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів.

Учасник у складі пропозиції взагалі не надає документи які б підтвердили повноваження щодо підпису документів.

05 червня 2018 року Відповідно до протоколу №25 Засідання тендерного комітету КНМП "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" була відмінена процедура відкритих торгів з підстави, що передбачена згідно частиною 1 статті 31 Закону, а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель згідно листа від Управління північно-східного офісу держаудитслужби в Полтавській області №20-16-21-3-14/2977 від 04.06.2018 року.

Ознайомившись із звітом укладених договорів Замовника КНМП "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" на сайті прозоро, ФОП ДЕНИСЕНКО ІРИНА БОРИСІВНА тісно співпрацює із Замовником та укладає договори на неконкурентній основі, тобто працює по прямих договорах, за період з травня та на даний час укладено 15 договорів на суму 197 тисяч гривень.

Також не можна не звернути уваги на документи учасників, які містять ідентичні змісти документів. Наприклад Довідка в довільній формі за власним підписом та печаткою учасника про наявність обладнання та матеріально-технічної бази для поставки товару (виконання робіт, надання послуг), що закуповується, містить текст ідентичний в обох Учасників.

Читайте також:
28 лютого відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської облради.
17:00
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03