Дотиснули: після нашої статті УЗЕ і прокуратура «накрили» незаконний видобуток піску

ПОЛТАВА
06.06.2017, 11:11
Дотиснули: після нашої статті УЗЕ і прокуратура «накрили» незаконний видобуток піску

Через два тижні після виходу журналістського розслідування Народної Ради в м. Полтава й інформаційного висвітлення «Останнього Бастіону» щодо незаконного видобутку піску в Полтавському районі правоохоронці таки виявили факт порушення і вилучили техніку в крадіїв.

«Останній Бастіон» звертав увагу на порушення Адміністрацію президента, Генеральну прокуратуру, СБУ та інші органи. Журналісти пов’язували незаконний видобуток копалин із впливовими посадовцями від «БПП» в Полтавській облраді та ОДА і діяльністю конвертаційних центрів «Авалон» і «Реаком».

БІЛЬШЕ: Пісок для Піска: «БПП» розорює надра Полтавщини під позачергові вибори президента

Повідомляється, що в ході супроводження кримінального провадження за ст. 240 КК України співробітники УЗЕ в Полтавській області спільно з прокуратурою Полтавщини здійснили виїзд на територію лісництва, де між селами Терешки та Марківка, в лісовому масиві було виявлено факт незаконного видобутку піску шляхом його намивання.

Під час проведення огляду зазначеної території, правоохоронці виявили гусеничний бульдозер, фронтальний навантажувач, вантажний автомобіль марки «ЗІЛ», екскаватор, земельний снаряд для намивання піску та зразки піску.

Вказана техніка в ході огляду була вилучена. На даний час вирішується питання про накладення арешту на вказану техніку та притягнення винних осіб до відповідальності, повідомили в прес-службі ГУ НП в Полтавській області.


Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18