Драстуйте, товариші Лесбійки, Геї, Бісексуали і Трансгендери!

ПОЛТАВА
26.06.2018, 06:22

Наперед просимо відзначити, що ми на старті президентських перегонів, навіть після ознайомлення з перефотошопленими світлинами новокурсисток і новокурсорів на біл-бордах, утрималися від епітетів на кшталт «тарганячих».

А тепер під незабутніми враженнями від самовпевненої посмішки вбраного у канадсько-ЛГБТ-символіку песика, здається, породи Барбета, що так само повноважно прочимчикував повз Будинок вчителяпоряд з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком на недільному одіозному «КиївПрайді»,

пропонуємо уявити наслідки оприлюднення позиції щодо рівної орієнтації нашими претендентами на президентські клейноди. Не вистачає фантазії? Допомагаємо.  

Дивіться: якби пан Р-ко. навздогін безвізу оголосив у «новому курсі 2.0» про уведення реєстрації одностатевих шлюбів з 1 квітня 2019 року – на наступний день після виборів, то вже й указ би підписував обмацюреним з голови до ніг краплями Зеленіна. У приємнішому варіанті. Бо захисники споконвічних цінностей не подивляться й на те, що пан ще діючий.

Тепер уявіть, що пан W-к.у виспівування своєї виборчої програми вставив національне «Гей, нумо, гей». І ви гадаєте, що стадіон з його фанатами проскандує «гей-гей-гей»? Не впевнені. До ампутації та шпаклювання суперцементом усього соромітницького, чим згадані у приспіві об'єкти рівні богові і Чарлзу Дарвіну, сподіваємося, не дійде. Але й у покоління Аpple&Рepsiможе забракнути толерантності. Баян точно можуть порвати.

Пані Т-ко., якщо зважиться на ризикований експеримент зі своїм не вельми високим рейтингом (а романтичну і працьовиту натуру спровокувати не важко), мала б цитувати Сапфо (Серце болить, / O рідна мамо! / Жагою, мов вогнем, / Мучить мене / Кіпріда ніжна). От лише ми маємо сумніви щодо сприйняття лесбійської поетики прихильниками нашої пані – важко вимагати знання сапфічної строфи від електорату, який десятиліттями вірить у «Юлину тисячу». До чого їм «горобці, запряжені у колісницю Афродіти»?

Совкова група підтримки пана В-ка. на ненависній «всему братскому содружеству» абревіатурі відтягнетьсяпо повній. Електорату цієї групи, давно і до дрижаків у колінах настраханому розіп'ятим у Слов'янську хлопчиком, О. Ляшком з вилами наперевіс та «Правим сектором» із закривавленими по лікті руками, тільки покажи європейського гея-Самсона, який щось роздирає в українського партнера! Може статися, що розлючені шахтарі із трактористами-бурятами та полководцем Захарченком на чолі дійдуть до Рейк'явіка і нарешті звільнять з місцевого концтабору генералісимусову бабцю.

Жодного натяку на прайд-спільноту не буде у програмі панів N-ка, Т-и і Ко. Від хлопців з місцевої «Аль-Каїди» (у перекладі з арабської – «Основи») вірогідніше слід очікувати вилучення перелічених у абревіатурі літер з українського алфавіту. Можливо, що у повній відповідності з регіональними традиціями Ківалова-Колєсніченка їх замінять на «Э» і «Ы».

Найбезпечнішим здається проголошення курсу «українці – для українців, українки – для українок» для пана Z. Його сценічне амплуа дозволяє перед вступом на президентську посаду посмішити електорат будь-якою екстравагантністю: пан виголосив вже стільки дурниць, що ще одна на рейтинг не вплине…

_________

Мавпувати усе, що зродила у собі на старість дивакувата Європа, не гоже. І безвіз з асоціаціями, як на нас, не має нічого спільного із посяганням на українське уявленням про світ, його конструкти і уподобання. Лібералізм, доведений до абсурду обміном «циці на бантик», лякає людину, котра позиціонує себе нормальною.

Полтавці у віці мусять пам'ятати нещасного каліку, котрий років зо двадцять тому просив милостиню біля базару, простягши на тротуарі босі ноги-ласти. Тому бідоласі ми не подавали. І не тому, що не боліло чуже горе. Емпатія маліла від, можливо, й черствого, як на когось, переконання – болем не торгують, його болять в собі. Отак і тут з «КиївПрайдом». Хизуватися збоченням? Так, доводиться визнавати очевидне, що світ не вперше повівся на ліву риторику урівняти все і всіх. А оскільки у демагогів ні сили ні розуму не вистачає урівняти спершу хоч би стартові можливості землянина і землянки, їх кличуть мінятися первинними статевими ознаками!

Нас здивувала статистика прихильності громадян цивілізованих і не дуже громад до послідовників чучхе у сфері інтиму: веде перед у визнанні нетрадиційної орієнтації традиційною, богом дарованою людською моральною і фізіологічною чеснотою… католицька Іспанія! (https://24tv.ua/nazvali_naybilsh_tolerantnu_do_lgbt_krayinu_v_sviti_doslidzhennya_n969183). Для місцевих розкутих вірян вже один чорт, з ким би не спав Дон Кіхот Ламанчський – з Санчо Панса чи Дульсінею Тобоською! Як неважливо і те, що Кармен могла віддати перевагу ліжку з Фраскітою і Мерседес (обома відразу) перед ліжком з одним драгуном Хозе. А з новини про офіційне запрошення відомої «зеленої» німкені-європарламентаря Ребеки Гармс очолити червневий «марш рівності» у Києві Петру Порошенку вже й не знаємо – реготати чи плакати. Знати б – Петро Олексійович сміявся чи плакав?

За власними підрахунками заскочених, бо офіційної статистики немає, десь мільйон наших співвітчизників вже відмовилися від гетеросексуальності. Дай цим отказникам волю, а її все більше вимагає Європа, шантажуючи траншами, то прихід ЛГБТ-ідеології до школи породить ще ті проблеми. Вже зараз «однакові» непани-непані вимагають із шкільних підручників вилучити слова «батько» і «мати», бо вони, бачите, ображають осіб, які бути ними не здатні. Люди, мо', нам вже починати ховатися?

Гортаючи принагідно сайти, упевнилися, що й у нашій українській політичній еліті діє впливове гомосексуальне лобі. Хіба не помітне відверте просування ліберальної ідеї толерантності до секс-меншин на всіх популярних телеканалах та інтернет-ресурсах? Звісно, що «краще гей-парад на Хрещатику, ніж російські танки в центрі української столиці». Це позиція Генпрокурора України Юрія Луценка.

Ще зафіксована спостерігачами цікавинка: абсолютна більшість учасників київської ходи – люди звичної орієнтації. З тих, котрих хлібом не годуй, дай продемонструвати провокативний лібералізм та випросити черговий грант у Заходу! Натуралізованого гея вивести на вулицю так само важко, як і йому схилити вас до непотребства. Але, на наш погляд, у цих публічних ходах екстравагантних клоунів є дещо набагато загрозливіше для України. Нас знову збурюють на протистояння: євроінтеграторів виводять проти прихильників «тайожного союзу». Чи лише нам ввижається усюдисуща «рука Москви»? Консолідує суспільство оця світлина?

Якщо буде дозволено звернутися до активних просуванців ЛГБТ-ідей в Україну, учасників гей-параду євродепутатки Ребеки Гармс, послів Швеції, Данії, Канади, Німеччини, Норвегії, держсекретаря МЗС Німеччини, представників американського посольства: пані та панове, нормальним українцям як повітря потрібна ваша підтримка. Але замість дурні, яку ви влаштували і цього разу у столиці і яка ще більше розколола країну, забороніть Північний потік-2, припиніть ігрища з Блідою Моллю, напоуміть «лідерів» Євросоюзу Земана, Конте і Орбана, визнайте ЧС-2018 шабашем агресора, етапуйте до Гааги винуватців трагедії з МН-17… А ви про «циці з бантиками»…

Вадим Демиденко


Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18