Дружина Ердогана закликала Меланію Трамп допомогти зупинити голод в Газі

ВІЙНА
23.08.2025, 17:41
Дружина Ердогана закликала Меланію Трамп допомогти зупинити голод в Газі

Вона надіслала листа Меланії Трамп, закликаючи приділити таку ж увагу дітям Гази, яку вона виявила до українських дітей.

Еміне Ердоган нагадала про листа Меланії Трамп російському лідеру і підкреслила, що страждання всіх дітей повинні сприйматися однаково. За інформацією Дитячого фонду ООН, у Газі кожні 45 хвилин гине одна дитина.

Дружина Ердогана запропонувала Меланії Трамп звернутися до воєнного злочинця Беньяміна Нетаньяху з «наполегливим закликом про припинення гуманітарної кризи в Газі».

Дружина Ердогана закликала Меланію Трамп допомогти зупинити голод в Газі_1
Дружина Ердогана закликала Меланію Трамп допомогти зупинити голод в Газі_3

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Політика
Вірменія незабаром розпочне процес подання офіційної заявки на членство в ЄС.
вчора, 13:34
Політика
Нові тарифи набудуть чинності після того, як Вашингтон і Оттава не змогли домовитися про нову торговельну угоду.
23 серпня, 17:14
Політика
Лідер Китаю Сі Цзіньпін планує відвідати США у вересні та провести переговори з президентом Дональдом Трампом у Білому домі.
18 серпня, 08:33
Політика
Президент Південної Кореї Лі Чже Мьон запропонував КНДР розпочати переговори про завершення багаторічної війни.
17 серпня, 09:25
Політика
У Польщі виступили з новою військовою ініціативою.
17 серпня, 07:05
Політика
Адміністрація США розіслала союзникам по НАТО анкету, щоб оцінити рівень їхньої підтримки.
15 серпня, 08:28