Друзям все, ворогам закон...

ПОЛІТИКА
14.07.2023, 11:20
Друзям все, ворогам закон...

Спонсор "Слуг народу" Вадим Слюсарєв купив нерухомість у Ніцці з партнеркою, яка веде бізнес в окупованому Криму

Пов’язаний із партією "Слуга неукраїнського народу" Вадим Слюсарєв за лічені дні до повномасштабного вторгнення поїхав на росію. За декілька місяців він повернувся в Україну, перед тим відвідавши Європу.

За час війни він, зокрема, переоформив на себе бізнес, який належав оточенню колишнього прем’єра Азарова та проросійського політика Мураєва.

Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

У червні 2022 р. Вадим Слюсарєв і Людмила Польовик придбали французьку компанію, яка володіє нерухомістю в Ніцці. Напередодні повномасштабної агресії рф проти України, Слюсарєв, будучи, за даними медіа, членом партії “Слуга народу”, їздив в росію. А Польовик веде готельний бізнес в Криму, який сплачує податки росіянам.

Французька компанія SCI GOODWIN раніше належала росіянам Свєтлані і Павлу Польовик. Влітку 2022 р. її власниками стали харків’яни Вадим Слюсарєв і Людмила Польовик.

Під час укладання угоди зазначалося, що компанія володіє квадратними метрами у комплексі «CARRE RUBIS» у Ніцці, за адресою: 64 Avenue de la Lanterne. За даними французьких держорганів, фірма кілька років тому придбала там кілька квартир і паркомісць.

Друзям все, ворогам закон..._1

Вадим Слюсарєв поїхав в рф напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну, 18 лютого 2022 р., повідомляла “Українська правда”. За даними видання, на той момент він був членом партії “Слуга народу”.

Як стверджують джерела Bihus.Info, після того виїзду Слюсарєв повернувся в Україну у травні 2022-го.

Друзям все, ворогам закон..._3

Опитані Bihus.Info співрозмовники в партії “Слуга народу” не змогли повідомити, чи вийшов він з президентської партії.

На запитання, чи є Слюсарєв досі членом партії “Слуга народу”, голова Харківського обласного осередку СН і давній знайомий Слюсарєва народний депутат Павло Сушко повідомив, що його осередок не володіє запитуваною інформацією. Хоча саме в цьому регіональному партійному осередку Слюсарєв раніше був членом ради.

Адвокатка Слюсарєва це питання проігнорувала. Замість відповіді на нього Олена Бардіна зазначила, що Слюсарєв не є членом керівного органу партії – політради, куди його обрали, але нібито так і не призначили.

Інший нардеп Андрій Одарченко, якого вважали одним із протеже Слюсарєва, повідомив, що спілкується зі Слюсарєвим “досить рідко” і не знає, чи припинено його членство в партії “Слуга народу”.

Людмила Польовик у минулому була співвласницею двох українських фірм, якими пізніше почав володіти Вадим Слюсарєв. Крім того, у неї є донька Даша, а з її російським мобільним номером пов’язана дівчинка на ім’я Слюсарєва Дарья Вадимівна, за даними злитих російських баз.

Як виявили Bihus.Info, після окупації Криму росією Польовик відкрила на своїй ділянці в Алушті готель Blumarin. Вона неодноразово фігурувала на відео святкувань дня народження готелю в окупації. Зокрема на відео, викладеному у травні 2022 р.

Друзям все, ворогам закон..._5
Друзям все, ворогам закон..._7

У 2017 р. Польовик брала участь у державних закупівлях рф – продавала послуги поселення в готелі Blumarin бюджетній установі рф за рублі. Її підпис на тому контракті збігається з підписом на документах про купівлю французької компанії, який стоїть поруч із підписом Слюсарєва.

Друзям все, ворогам закон..._9
Друзям все, ворогам закон..._11

Польовик володіє в рф трьома фірмами, які платять податки агресору (ООО “Рубикон 2016”, ООО “Авис-Крым”, ООО “Центр медицинской реабилитации”).

У державному реєстрі компаній рф “ЕГРЮЛ” Польовик зазначена як громадянка рф. При купівлі французької нерухомості вона вказала українське громадянство.

Під час повномасштабного вторгнення рф Слюсарєв оформив на себе харківський завод “Рапід”, який належав оточенню Мураєва-Азарова, і вивіз частину виробничих потужностей заводу в Угорщину.

Крім того, під час повномасштабної війни Слюсарєв став учасником нової компанії у штаті Флоріда і вказав адресу своєї реєстрації у хмарочосі на березі океану. У тих же апартаментах “прописались” свіжостворена американська компанія брата нардепа Одарченка і сам брат нардепа.

Читайте також:
Опінії
6 липня Зеленський перекинув пускові установки Patriot до Одещини. Там їх знищили росіяни.
вчора, 11:05
Війна
Наближені до влади блазні використовують громадян у власних меркантильних цілях. Доля народу та України їм цілковито байдужа.
07 липня, 14:53
Опінії
Усе він веде до нових «Мінських перемовин» які так критикував.
01 липня, 16:04
Опінії
Крайній раз верховний головнокомандувач уже говорив не про перемогу у війні, а про «припинення війни»
01 липня, 09:05
Політика
Павза із прийняттям у цілому законопроєкту про заборону московських попів явно затягнулася. «Слуги» відпрацьовують московську зарплату.
28 червня, 13:47
Політика
Спритні на руку ділки хочуть вивести із державної власності унікальне підприємство. Чиновники відверто плюють у душі на наших Воїнів-Героїв!
28 червня, 06:01