«ДСНС Полтавщини без очільника. 5 місяців. Вже … »

Позиція
04 березня, 08:00

Новий серіал на каналі «Останній Бастіон»

КОРОТКИЙ  ЗМІСТ  ПОПЕРЕДНІХ  СЕРІЙ :

26 лютого 2024 року редакція «Останнього Бастіону» звернулася до тимчасового керівника ДСНС України генерала Володимира Демчука щодо припинення розхитування рятувальників Полтавщини невизначеністю з очільником Головного управління Полтавської області впродовж 5-ти місяців, звільнення з посади начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області полковника служби цивільного захисту Салогуба В.А., та нарешті, призначення на посаду начальника цього ж Головного управління полковника служби цивільного захисту Дмитра Анатолійовича Бескостого,  який з 15 листопада минулого року безперервно виконує обов’язки за посадою начальника Полтавських ДСНСників, за цей час зарекомендував себе як толерантний та досвідчений керівник, який може згуртувати Полтавських рятувальників як під час повсякденної діяльності, так й під час ліквідації надзвичайних подій, притаманних сучасним викликам.

НАСТУПНА СЕРІЯ :

За результатами розгляду представлених медичних документів та проведення візуальних, лапароскопічних та інших нетравматичних проникних медичних обстежень, діючому інваліду ІІ-ї групи, який на додаток отримав бароакустичну травму у зоні ООС, постановою Центральної лікарсько-експертної комісії ДСНС України затверджено висновок про (вже в котрий раз) непридатність полковника служби цивільного захисту Салогуба Володимира Анатолійовича до військової служби та служби в рядах рятувальників, і видано свідоцтво про хворобу № 409, яке зареєстровано ЦЛЕК ДСНС України 23.02.2024 року за № 408.

У відповідності до Положення про проходження служби в системі ДСНС України: особа, що визнана ЦЛЕК не придатною до служби, негайно відстороняється від виконання службових обов’язків за посадою та звільняється зі служби не пізніше наступного дня, після отримання медичного висновку.

У понеділок, 26.02.2024 року, Салогуб В.А. знову опинився у відрядженні у столиці, отримав у ЦЛЕК висновок про свою непридатність до служби та прибув до ДСНС України, для вирішення своєї подальшої долі.

Тут йому десь не підфартило, бо т.в.о. Голови Служби Володимир Демчук, з яким Володимир Салогуб втратив прямий контакт, у останній день своєї каденції, саме 26.02.2024 року відбув до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де презентував концепцію інноваційної безпекової платформи «Я – доброволець».

«ДСНС Полтавщини без очільника. 5 місяців. Вже … »_1

На ранок, 27.02.2024 року Володимир Салогуб, після безмежних вечірніх «зловливань» разом з т.в.о. директора департаменту кадрів ДСНС Олексієм Мігріним, своїм «співчарочником» по зоні ООС,  почали атакувати вже одного із заступників Голови ДСНС України Володимира Демчука, який вже 27.02.2024 року втратив повноваження щодо виконання обов’язків Голови ДСНС України відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.02.2024 року № 165-р. та схиляти його до вчинення посадового злочину.

«ДСНС Полтавщини без очільника. 5 місяців. Вже … »_3

Надалі, не зважаючи на те, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.02.2024 року № 166-р, саме з 27.02.2024 року повноваження Голови ДСНС України тимчасово покладені на Андрія Миколайовича Даника, Володимир Демчук, який під час своєї каденції не дослухався до неодноразових звернень громадськості щодо звільнення «хрещеного батька» Полтавської рятувальної «КозаНостри» Володимира Салогуба, та й здорового глузду, чим проявив власну толерантність до корупції в системі ДСНС, не маючи ніяких на те повноважень, під впливом, можливо грошовим, Олексія Мігріна та Володимира Салогуба підписав наказ від 27.02.2024 року № 58, яким надав полковнику служби цивільного захисту Володимиру Салогубу додаткову відпустку із збереженням заробітної плати за 2024 рік, як учаснику бойових дій, терміном 14 календарних днів, з 27 лютого по 11 березня 2024 року.

«ДСНС Полтавщини без очільника. 5 місяців. Вже … »_5

Орієнтовна сума збереженої цим перелюбством, або зляганням заробітної плати для Володимира Салогуба за 14 днів становить 35 тисяч гривень. На жаль, ця сума втрачена у державному бюджеті.

Цим же наказом, на період відпустки Салогуба В.А., за його особистим рапортом, тимчасове виконання обов’язків начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області покладено на заступника начальника цього ж управління полковника служби цивільного захисту БЕЗКОСТОГО Дмитра Анатолійовича.

«ДСНС Полтавщини без очільника. 5 місяців. Вже … »_7

За інформацією з офіційного сайту ГУ ДСНС України у Полтавській області, у Головному управлінні є заступник начальника ГУ Бескостий Дмитро Анатолійович.

То ж на кого покладений обов’язок керівника рятівників Полтавщини?

Якась загадкова ситуація, що нагадує відому фразу з відомого кінофільму «Іван Васильович змінює професію» - «а цар то несправжній».

Навіщо «несправжній цар» Володимир Демчук, не маючи повноважень, підписує наказ, та призначає невідомо кого. Невже так хотілося «котлету» від Мігріна та Салогуба?

Навіщо так цинічно знущатися над невинною людиною, яка чесно виконує місію керівника обласних рятувальників замість «заблукавшого у терніях» Салогуба В.А.?

Для з’ясування цієї ситуації редакція звернеться до очільника МВС України Ігора Клименка та тимчасового легітимного керівника ДСНС України Андрія Даника.

ПОПЕРЕДНІЙ  АНОНС  ЗМІСТУ  ОСТАННЬОЇ  СЕРІЇ :

Відпустка Володимира Салогуба закінчується 11.03.2024 року. На службі він повинен з’явитися 12.03.2024 року.

У перший день виходу на службу він буде звільнений з посади начальника Головного управління та зі служби в ДСНС.

Такий його кінець.

Це рішення вже вдруге остаточно погоджене Міністром внутрішніх справ України.

Не будь Володимир Салогуб Рибою за гороскопом, так би все й завершилось.

Але це не станеться 12 березня, бо ще напередодні, а саме 11 березня Володимир Салогуб відчує себе не зовсім «здоровим », та вже традиційно звернеться до знайомого лікаря, буде хворіти включно по 21 березня, бо 20.03.2024 року отримає заробітну плату, що надасть йому добавку до майбутньої пенсії близько 500 гривень на місяць.  

22 березня 2024 року буде останньою крапкою у перебуванні Володимира Салогуба в системі ДСНС України.

Кінець фільму.

Користуючись нагодою, редакція «Останнього Бастіону» оголошує опитування серед читачів на кращий варіант музичного супроводу процедури проведення Салогуба Володимира Анатолійовича на незаслужений відпочинок.

Пропозицією   редакції   є   відома   пісня   відомої   польської   співачки Анни Герман «Спорожніла без тебе земля».

Автор : Остап Черешня
Читайте також:
Кримінал
Аудиторська компанія AC Crowe Ukraine зафіксувала відтік активів на суму понад 1 мільярд 342 мільйони 900 тисяч гривень.
вчора, 09:28
Політика
Історія з поверненням на посади через суд митників-корупціонерів вже перетворюється на анекдот.
18 квітня, 10:37
Кримінал
Термін попереднього запобіжного заходу уже закінчився, а нові зобов’язання на нього не наклали.
17 квітня, 17:25