Created with Sketch.

Дуда пішов, зустрічайте «польського Трампа»

03 червня, 12:35
Фото: Facebook

Новий президент Польщі Кароль Навроцький — цілком у дусі наших часів. Від «полунички» в юності до специфічних заяв про геополітику, історію.

Навроцький банальний популіст (зараз із правого флангу) — і нашим, і вашим. Очеидно, що він буде продовжувати політику свого колеги по партії «Право і справедливість» Анджея Дуди, а тому:

Власне, як і всіх, з ким ми маємо справи, а не битися в істериках і накручувати градус ненависті. Така мода на політиків у нинішньому десятилітті: хтось серіального героя вибирає, хтось тіктокера, хтось Дональда Трампа, хтось жіночку, яку Ілон Маск розкрутив у мережі «X».

Зокрема, стосовно Волині, УПА, Степана Бандери, поведінки українців на шашликах під Гдинею, де п'яні рила міряються, хто краще проспіває патріотично «Червону калину». Тут точно будуть спекуляції і відра популізму.

Попередній президент, цілком собі друг України Анджей Дуда теж не раз ляпав дурощі у нашу сторону. Останній раз кілька днів тому про «бандерівські пов'язки на руках» і всяких там геноцидників із УПА.

Цей потужний телеетер на «Kanal Zero» не завадив йому через два дні виписати найвищий орден «за заслуги перед Польщею» для Кирила Буданова. Елітний розвідник з аналогу ГУР МО запевняв на врученні цієї цяцьки, що «такого партнерства, як у Польщі та України в умовах війни з РФ» — не було і не буде.

А найцікавіше, що очільник української розвідки публічно порівнював себе із Бандерою, Петлюрою та Мазепою. Тому словесного блуду буде багато, пора самим активніше грати у цей політичний теніс, оскільки далі Славомір Ментцен підросте, — той узагалі ролики знімав антиукраїнські під львівською оперою.

Читайте також
Після обстрілу — без підтримки: чому мешканці не створюють ОСББ
Полтава
Близькосхідний «шахер-махер» автократа Трампа
Світ
У день народження Трампа та 250-річчя армії США вулицями Вашингтона проїдуть 25 танків Abrams
Світ
Москва вимагає забагато, а Вашинґтон дає їй це
Політика
Глобалісти втрачають контроль над Східною Європою
Політика
Фільчина грамота про корисні копалини
Економіка