У той час, поки на берегах Потомаку триває передвиборча лихоманка, Пекін воліє зайняти місце головного пацифіста. Інтереси Києва другорядні.
06:04
Болгарин Сєргєй Станішев, який народився у Херсоні, просуває в Європі українофобію. Московські господарі платять йому за це газодоларами.
21 липня, 16:21
Найближчому бізнес-партнеру Міхаіла Фрідмана вдалося підкупити латвійських чиновників. Риґа робить хибну поступку, заграючи з московитами.
21 липня, 12:04
У дусі неоосманізму режим Реджепа Тайїпа Ердогана грозить сусідам. Спершу вірменам а, тепер узявся за греків й острівну державу на півдні.
21 липня, 07:59
На 11-му році воєнної агресії РФ проти України громадяни наших держав-партнерів почали толерантніше ставитися до ворога. Москві це на руку.
15 липня, 19:22
Пекін висадив у Мінську свій бойовий десант, не попередивши Москву. Та й нащо, якщо Білорусь і росія — прямі васали КНР.
14 липня, 13:54
Віктор Орбан відчув себе володарем Європи. Він вільно пересувається світом, обіцяючи жертвам мир, а агресорам перемогу, ігноруючи дійсність.
11 липня, 14:52
Будапешт знов опинився не на тому боці доленосних подій історії. Певно, так уже судилося нашим західним сусідам по той берег Тиси.
10 липня, 12:31
Акіба (Ківа) Рубінштейн неперевершеним стратегом на дошці. Він став першим, кому присудили титул міжнародного гросмейстера посмертно.
08 липня, 21:42
Штучний інтелект у злих руках не менш небезпечний, аніж бункерний щур з ядерною гранатою. Захід має підійти до небезпеки згуртованішим.
07 липня, 15:42
Компанії з виробництва безпілотників отримують блискавичний зворотний зв'язок від українських користувачів. Інженери покращують техніку.
07 липня, 12:04