Двоє іноземців-гастролерів, що підірвали на Черкащині банкомат, затримані поліцією

КРИМІНАЛ
28.05.2020, 15:42
Двоє іноземців-гастролерів, що підірвали на Черкащині банкомат, затримані поліцією
Фото: viche.ck.ua

За словами начальника кримінальної поліції, речові докази збиралися «по крихтах».

Поліціянти Черкащини затримали двох уродженців Грузії, які підірвали банкомат та викрали понад 400 тисяч гривень. Подія трапилась вночі, 19 травня, в селі Шевченкове Звенигородського району.

Про подробиці затримання підозрюваних поінформував начальник кримінальної поліції області Руслан Осипенко.

«Двоє «гастролерів» з сонячної дружної Грузії підірвали банкомат на Черкащині. Горе-злодії виявились не дуже вправними під час вчинення злочину, тож не лише вивернули сам банкомат, а ще й пошкодили будівлю, і самі отримали тілесні ушкодження та втратили взуття та кепки», – зазначає Руслан Осипенко.

За словами начальника кримінальної поліції, речові докази збиралися «по крихтах». «Починаючи від пакета з-під лаваша, який знайшли на місці події. Поліціянти встановили, що злодії – мешканці Житомирської та Івано-Франківської областей. І коли підозрювані тікали, вони ще й встигли дорогою потрапити в ДТП та розбити своє авто».

Також, за інформацією поліціянтів, один з фігурантів вже був депортований з України, але повернувся під іншим прізвищем – адже на їхній батьківщині діє закон, який вживає жорстких заходів за належність до світу злодіїв.

Читайте також:
Відвідуючи Тбілісі та інші розрекламовані туристичні місця Грузії, іноземні громадяни наражають себе на небезпеку.
вчора, 08:01
Двом мешканцям Ромоданівської громади інкримінують порушення кримінального законодавства; на їхніх присадибних ділянках росли коноплі.
19 липня, 13:53
Суд відправив Олега Ширяєва в СІЗО до 21 липня без права внесення застави
06 липня, 11:22
Слуга народу Євгеній Брагар попри виявлений у нього стан наркотичного сп'яніння за кермом автомобіля, звинувачує у всьому поліцейських.
06 липня, 10:30
Викрадення людей, убивства заради наживи, торгівля наркотиками — і це не вичерпний перелік того, що діється у Мексиці при потуранні влади.
01 липня, 12:46
У Іллі Киви чергове загострення
26 червня, 12:15