Двоє загинули в ДТП на Полтавській трасі

ПОЛТАВА
21.10.2014, 08:11
Двоє загинули в ДТП на Полтавській трасі

Зіштовхнулися два «Сітроєни» - мікробус та компактний фургон.

Аварія сталася на автотрасі Полтава-Гадяч. Внаслідок ДТП водій автомобіля «Citroen Berlingo» та пасажирка автомобіля «Citroen Jumpy» отримали смертельні травми. Водій «Citroen Jumpy» з чисельними травмами, а також пасажир «Berlingo» з черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку і в травматичному шоці госпіталізовані до районної лікарні.

Щоб розібрати трощу, медикам довелося викликати рятувальників зі спецобладнанням.


Читайте також:
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
05 жовтня, 09:35
Полтава
Кременчук вшановує композитора Сергія Горюновича.
02 жовтня, 13:14
Полтава
Коли директор — теща: як працює «родинна математика» у школі.
28 вересня, 11:09
Полтава
Будинок-пастка: як статус «пам’ятки» обернувся штрафами та блокуванням рахунків для військового.
24 вересня, 19:28
Полтава
Велика Британія виключила Тетяну Євтушенкову, дочку засновника АФК «Система» Володимира Євтушенкова, зі свого санкційного списку.
23 вересня, 07:05