Джефф Безос анонсував створення космічного готелю

27.10.2021, 15:16
Джефф Безос анонсував створення космічного готелю
Фото: google

Багатофункціональний бізнес-парк з готелем та науковими лабораторіями на орбіті Землі.

У понеділок, 25 жовтня 2021 року, керівництво Blue Origin анонсувало, що протягом десятиліття з'явиться перший космічний бізнес-центр, який стане своєрідною платформою для подальшого підкорення Всесвіту.

Комерційна орбітальна станція зможе приймати до 10 осіб. Її площа дорівнюватиме майже 3000 кв. метрів, що дозволить створювати повноцінні фільми про космос, проводити численні наукові експерименти та забезпечить комфортне перебування туристів.

Окрім Blue Origin, до реалізації проєкту долучаться компанії Sierra Space та Boeing, проте найбільші витрати візьме на себе Джефф Безос. Він обіцяв щорічно інвестувати у проект приблизно $1 млрд.

Можливо, це пов'язано з недавнім оголошенням НАСА, щодо заміни Міжнародної космічної станції (МКС), яка вже давно потребує капітального ремонту.

Читайте також:
Життя
Родина кілегрудих птахів, які уподобали життя у холодних широтах Південної півкулі Землі, мають дивні звички. Одна із них — стрибки в океан.
18 квітня, 14:45
Життя
Холоднокровні земноводні істоти видають крики, які люди не чують. Встановити цей факт вдалося у бразильських тропічних лісах.
15 квітня, 21:39
Життя
Йдеться про Південний океан. Саме над ним виявлено низький рівень аерозолів — зважених у повітрі твердих частинок або крапель рідини.
12 квітня, 06:03
Життя
Рожева істота, яка має рукоподібні плавці, відзняли в уламках затонулого у XIX столітті корабля. Незвична зустріч сталася поблизу Тасманії.
07 квітня, 08:48
Життя
Це явище не повториться протягом десятиліть
06 квітня, 11:34
Життя
Нова 3D-карта Всесвіту може змінити наше уявлення про темну енергію.
06 квітня, 08:33