Джордж Клуні відповів Дональду Трампу

СВІТ
30.09.2023, 09:15
Джордж Клуні відповів Дональду Трампу

Ідея про те, що я в чомусь «голлівудська еліта», а цей хлопець, який сидить на золотому унітазі, є людиною з народу, викликає сміх.

Ось відповідь Джорджа Клуні після того, як Трамп звинуватив його в належності до «голлівудської еліти».

«Ось що: я виріс у Кентуккі. Я продавав страхування від дверей до дверей. Я продавав жіноче взуття. Я працював у магазині алкогольних напоїв, що працює цілу ніч. Я купував костюми, які були занадто великими та надто довгими, і відрізав нижню частину штанів, щоб зробити краватку, в якій міг би ходити на співбесіду. Я виріс, розуміючи, що це таке — не мати медичного страхування протягом восьми років.

Тому ця ідея про те, що я в чомусь «голлівудська еліта», а цей хлопець, який сидить на золотому унітазі, є людиною з народу, викликає сміх. Люди в Голлівуді здебільшого це люди із Середнього Заходу, які переїхали до Голлівуду, щоб зробити кар’єру. Тож ця ідея про те, що «прибережні еліти» живуть у бульбашці, смішна. Хто живе у більшій бульбашці?

Коли ви режисуєте фільм, у вас є сім різних профспілок, які хочуть різних речей, ви повинні знайти консенсус з усіма ними, і вам потрібно змусити їх рухатися в одному напрямку. Йому ніколи не доводилося робити щось подібне.

Я просто дивлюся на це і сміюся, коли бачу, як він каже «Голлівудська еліта». Голлівудська еліта? У мене немає зірки на Голлівудському бульварі, у Дональда Трампа є зірка на Голлівудському бульварі! До біса!» - Джордж Клуні актор, меценат, гуманітарій та активіст.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
22 млн американців можуть втратити інтернет перед виборами.
03 січня, 09:29
Світ
Дональд Трамп випереджає Байдена серед іспаномовних та молодих виборців
02 січня, 10:35
Світ
Гантеру Байдену може загрожувати максимум 17 років ув'язнення, якщо його визнають винним.
08.12.2023, 09:27
Політика
У намаганні схилити на свій бік конґресменів-республіканців Білий дім робить крок уперед і два назад. Але Україні від цього не стає легше.
06.11.2023, 18:41
Політика
У Конгресі США відсутня двопартійна одностайність фінансової підтримки державного утворення Ізраїль. Мільярди доларів зависли у повітрі.
31.10.2023, 18:31