Джозеф Байден втрачає підтримку серед прихильників демократичної партії

СВІТ
02 січня, 10:35
Джозеф Байден втрачає підтримку серед прихильників демократичної партії

Дональд Трамп випереджає Байдена серед іспаномовних та молодих виборців

Президент США Джо Байден лідирує в опитуваннях за кількома ключовими демографічними показниками, які допомогли йому здобути перемогу у 2020 році, але втрачає підтримку й продовжує поступатися колишньому президенту Дональду Трампу.  

Згідно з новим опитуванням USA TODAY/Саффолкського університету, нездатність Байдена консолідувати підтримку в ключових частинах коаліції, яка обрала його в 2020 році, призвела до того, що він отримує 37% голосів виборців проти 39% голосів за Трампа. При цьому 17% опитаних підтримують неназваного кандидата від третьої партії.

Демографія втрати підтримки Байдена: 

  • Байден отримав 34% підтримки серед опитаних іспаномовних виборців порівняно з 39% Трампа. Це значне зниження з 2020 року, коли Байден отримав 65% підтримки цієї демографічної групи.
  • Президент також втратив підтримку чорношкірих виборців. Згідно з опитуванням, у 2020 році Байден мав 87% підтримки серед чорношкірих виборців, а зараз — лише 63%.
  • Підтримка з боку молодих виборців також знизилася. У 2020 році Байден випередив Трампа на 24% в цій групі. Але опитування показало, що Трамп зараз лідирує серед виборців віком до 35 років з 37% підтримки проти 33% Байдена.

«Молоді прогресивні люди були розчаровані тим, що Байден не вжив більше заходів щодо таких пріоритетів, як зміна клімату та виборчі права. Виплати за студентськими кредитами відновилися після того, як його спроби пробачити значну частину боргів були заблоковані Верховним судом. Підтримка Байденом Ізраїлю в його війні з ХАМАСом також не подобається багатьом молодим американцям, які, як правило, більше співчувають палестинцям, що постраждали в конфлікті» — повідомляє видання The HILL.

Проте USA Today відзначає одну потенційно хорошу новину для Байдена: хоча він і втрачає підтримку серед цих груп виборців, вони схиляються до кандидатів від третіх партій, а не до Трампа. 20% опитаних іспаномовних і чорношкірих виборців і 21% молодих виборців заявили, що підтримають когось іншого, а не Трампа чи Байдена.

Опитування USA TODAY/Саффолкського університету проводилося з 26 по 29 грудня серед 1000 потенційних виборців і має похибку в 3,1%.

Читайте також:
Політика
Внесення застави не дозволяє генеральному прокурору Нью-Йорка розпочати конфіскацію майна Трампа, включаючи Трамп-тауер.
02 квітня, 17:56
Історія
Саме Рейгану вдалося створити передумови для розвалу СРСР.
08 березня, 11:10
Політика
Демократи в США почали розслідування щодо компанії Маска
07 березня, 15:35
Світ
22 млн американців можуть втратити інтернет перед виборами.
03 січня, 09:29
Світ
Гантеру Байдену може загрожувати максимум 17 років ув'язнення, якщо його визнають винним.
08.12.2023, 09:27