Екс-керівник Держмитслужби повідомив, що з України знову масово вивозять маски

КРИМІНАЛ
24.03.2020, 20:12
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: focus.ua

Він просить звернути на неї «компетентні органи», зокрема податківців та митників.

Колишній очільник митниці Анатолій Макаренко у себе на сторінці у Фейсбук повідомив про масовий вивіз з України масок.

Він опублікував фото, на якому в автомобілі завантажено кілька коробок з масками.

Також митник повідомив, що інформацію має від «небайдужих колег». Митник просить звернути на неї «компетентні органи», зокрема податківців та митників.

Наразі інформацію оприлюднену Макаренком в Держмитслужбі ніяк не прокоментували.

Нагадаємо, що кілька днів тому на іспанському телеканалі RTVE з'явився сюжет, в якому розповідається, що «днями Іспанія отримала респіраторні маски».

Так, у кадрі під час розвантаження з'являється продукція і з України. На коробках зазначено найменування українською мовою та назву фірми-виробника. На коробках вказана дата виготовлення – 29.02.2020.

Натомість, за словами голови Держмитслужби Максима Нефьодова, маски ввезли туди, нібито, ще до заборони урядом експорту медичних товарів та лікарських засобів – 3 та 7 березня відповідно.

Якщо навіть повірити Нефьодову на слово, то на той момент в Україні вже були зафіксовані перші випадки захворювання, а в роздрібному продажу критично не вистачало масок.

Нагадаємо, ми повідомляли що з України днями намагалися незаконно вивезти 40 тисяч медхалатів.

Читайте також:
Кримінал
Його засудили до 6 років за ґратами.
вчора, 15:02
Кримінал
Земельні махінації та бюджетні тендери: схеми забудови Києва і розкрадання коштів на Харківщині.
01 квітня, 19:07
Політика
Як родина директора Рівненської АЕС Тараса Ткача обросла елітними активами.
31 березня, 11:05
Політика
Не зміг вкрасти мільярди на російських реакторах, тепер хоче облизатися саркофагом за 500 мільйонів євро.
30 березня, 19:52
Кримінал
Лабазюка обвинувачують у спробі підкупу віцепрем’єр-міністра з відновлення Кубракова та голови Державного агентства відновлення Найєма.
30 березня, 16:44