Екс-міністр Януковича в бігах відсудив у держави полтавські нафтогазові площі

ПОЛТАВА
20.11.2014, 09:58
Екс-міністр Януковича в бігах відсудив у держави полтавські нафтогазові площі

Суд скасував два накази Державної служби геології та надр, якими в березні цього року були анульовані спецдозволи ТОВ "Голден Деррік" на користування 20 площами в Полтавській, Дніпропетровській і Харківській областях, які фірма отримала в 2012-2013 роках.

Про це свідчить постанова Окружного адмінсуду міста Києва від 6 листопада.

Повідомляє «Економічна правда».

Перелік нафтогазових площ: Майорівська,Північно-Федорівська, Клюшниківська, Ново-Диканська, Дружківська, Руновщинська, Південно-Зіньківська, Бірковсько-Юхновська, Лютенсько-Будищанська, Південно-Свистунківська, Боярсько-Чапаївська, Вільшанська, Гулаківська, Давидовсько-Лелюхівська, Бутовсько-Миргородська, Флерівсько-Ювілейна, Ділянка Морозівська (ТОВ "Компанія "Газ ресурс"), Ковалівсько-Сулимівська площа (ТОВ "Косул), Болотівсько-Західно-Суходолівська.

ТОВ "Голден Деррік" пов’язане із бізнес-середовищем екс-міністрів Миколи Присяжнюка, Едуарда Ставицького і народного депутата Юрія Іванющенка, 33% статутного фонду належить НАК "Надра України".

Як відомо, протягом грудня 2010 - квітня 2012 року Держслужбу геології та надр очолював Едуард Ставицький, який звідти перейшов на посаду міністра екології, а потім - міністра енергетики. Тепер Ставицький перебуває у розшуку.

Раніше "Наші гроші" повідомляли, що суд скасував два накази Державної служби геології та надр, якими у березні цього року було анульовано спеціальні дозволи на користування надрами ТОВ "Голден Деррік".


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00