Екс-міністр Януковича в бігах відсудив у держави полтавські нафтогазові площі

ПОЛТАВА
20.11.2014, 09:58
Екс-міністр Януковича в бігах відсудив у держави полтавські нафтогазові площі

Суд скасував два накази Державної служби геології та надр, якими в березні цього року були анульовані спецдозволи ТОВ "Голден Деррік" на користування 20 площами в Полтавській, Дніпропетровській і Харківській областях, які фірма отримала в 2012-2013 роках.

Про це свідчить постанова Окружного адмінсуду міста Києва від 6 листопада.

Повідомляє «Економічна правда».

Перелік нафтогазових площ: Майорівська,Північно-Федорівська, Клюшниківська, Ново-Диканська, Дружківська, Руновщинська, Південно-Зіньківська, Бірковсько-Юхновська, Лютенсько-Будищанська, Південно-Свистунківська, Боярсько-Чапаївська, Вільшанська, Гулаківська, Давидовсько-Лелюхівська, Бутовсько-Миргородська, Флерівсько-Ювілейна, Ділянка Морозівська (ТОВ "Компанія "Газ ресурс"), Ковалівсько-Сулимівська площа (ТОВ "Косул), Болотівсько-Західно-Суходолівська.

ТОВ "Голден Деррік" пов’язане із бізнес-середовищем екс-міністрів Миколи Присяжнюка, Едуарда Ставицького і народного депутата Юрія Іванющенка, 33% статутного фонду належить НАК "Надра України".

Як відомо, протягом грудня 2010 - квітня 2012 року Держслужбу геології та надр очолював Едуард Ставицький, який звідти перейшов на посаду міністра екології, а потім - міністра енергетики. Тепер Ставицький перебуває у розшуку.

Раніше "Наші гроші" повідомляли, що суд скасував два накази Державної служби геології та надр, якими у березні цього року було анульовано спеціальні дозволи на користування надрами ТОВ "Голден Деррік".


Читайте також:
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
вчора, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
22 вересня, 14:34