Екс-ворсклянин Громов гратиме в чемпіонаті Росії

ПОЛТАВА
17.03.2017, 13:57
Екс-ворсклянин Громов гратиме в чемпіонаті Росії

Екс-хавбек київського «Динамо» Артем Громов офіційно став гравцем «Крыльев Советов». Про це інформує прес-служба російської команди.

Комітет РФС по статусу гравців дозволив самарському клубу внести Громова в заявку. Він буде виступати за «Крилья Совєтов» під номером 16 і зможе вийти на поле в найближчому матчі РФПЛ проти «Ростова».

Екс-ворсклянин Громов гратиме в чемпіонаті Росії_1

Останнім клубом Громова було київське «Динамо». 27-річний футболіст перейшов до «Динамо» з полтавської «Ворскли», де був одним із ключових гравців атаки. Проте, в складі столичного гранда півзахисник провів серію невдалих поєдинків і не зумів стати гравцем основи.

– Громов хотів грати, ми йому надали статус вільного агента. Громов пішов як вільний агент на півроку. Але в нас є домовленість, що якщо він буде нам потрібен і у нього буде бажання, то він може повернутися до нас, – розповів Суркіс в інтерв'ю FootballHub.

Під керівництвом Сергія Реброва Громов зіграв у 12 матчах у всіх турнірах.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Полтава
Востаннє Дональд Трамп бачився з північнокорейським диктатором у 2019 році.
10:54
Полтава
95 земельних ділянок загальною площею близько 100 гектарів були незаконно приватизовані.
03 листопада, 12:37
Полтава
Офіційний Берлін веде переговори зі США про продовження дії дозволу на звільнення від санкцій.
30 жовтня, 19:00
Полтава
Викрито ексочільника ДПС України Олейнікова Євгенія та заступницю начальника ГУ ДПС у Полтавській області Новоженіну Наталію.
24 жовтня, 11:31
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
05 жовтня, 09:35