Ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку висунули підозру у "розпилі" 500 млн грн.

Опінії
24 березня, 09:15
Ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку висунули підозру у "розпилі" 500 млн грн.

Висунули, але всунути тепер буде важко, бо фігурант на прізвисько "Труфальдіно" знаходиться у Монако.

Блогер, журналіст, засновник проекту Politicus Vulgaris

Цікава річ. НАБУ/САП висунули ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку підозру у "розпилі" 500 млн грн.

Висунули, але всунути тепер буде важко, бо фігурант на прізвисько "Труфальдіно" знаходиться у Монако.

Туди він поїхав після того, як два роки відпрацював найбрудніші схеми, а згодом отримав звільнення. У дужках: мабуть, поїхав назовсім та з грошима.

Це дуже вкладається в логіку поведінки діючої влади. Ну ви розумієте.

Що інкримінують Сенниченку?

НАБУ та САП кажуть, що впродовж 2019-2021 років її учасники заволоділи понад 500 млн грн коштів АТ «Одеський припортовий завод» та АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». При цьому сума неправомірної вигоди, отримана членами злочинної організації за весь час контролю АТ «ОПЗ», становить понад 2 млрд грн.

Серед учасників злочину:

  • Голова Фонду державного майна України (керівник ЗО, організатор);
  • Наближена до голови ФДМУ особа (співорганізатор);
  • Радник голови ФДМУ;
  • Два в.о. директора АТ «Одеський припортовий завод» (у різні періоди);
  • в.о. керівника АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»;
  • Два власники ТОВ – переможця аукціону на «ОПЗ».

Від себе додам, що реальні збитки держави набагато більші, бо там не лише ОПЗ та ОГХК. Там були ще "Центренерго", "Електроважмаш" та інші підприємства, які Сенниченку аж ніяк не вдавалося приватизувати.

Натомість на цих підприємствах відбувалися масштабні схеми. На "Центренерго" сидів пан Коломойський, з ОГХК експортували титанову сировину для російського ВСМПО-АВИСМА, ну і так далі.

Звісно, про це "не знали" ані в СБУ, ані в Офісі президента.

Хоча люди небайдужі вже тоді казали, що Сенниченко не сам по собі такий геніальний злодій, а виконує накази від оточення президента Володимира Зеленського. Але звісно, нічого такого НАБУ/САП не знайдуть. Не для того Сенниченку дали втекти за кордон, щоб вийти на самих себе. Тим більше, що на Банковій сьогодні самі патріоти, як і на Грушевського, як і на Володимирській.

До речі, як бачимо, НАБУ документувало пана Сенниченка від самого 2019 року. Але зупиняти його ніхто не збирався.

Дочекалися, поки схеми допрацюють, а головний фігурант поїде з України. Чи навіть після цього співробітники НАБУ будуть дивуватися, що їх звинувачують у співпраці з владою?

Тепер трохи турбуюся щодо здоров'я пана Сенниченко. Бо знаєте, ексголова ФДМ - це часто вразлива доля.

Передаю полум'яний привіт усім чесним та непідкупним виданням України. Протягом двох років я та кілька інших журналістів писали, що Сенниченко пройдисвіт, а у Фонді держмайна відбуваються "розпили". Натомість чесні та непідкупні видання тиражували інтерв'ю та презентації технократа, реформатора, батька української приватизації Дмитра Сенниченка на прізвисько "Труфальдіно".

Ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку висунули підозру у Ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку висунули підозру у Ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку висунули підозру у

Нічого дивного. Так само відбувається сьогодні, але про злочини сьогоднішніх патріотів ми дізнаємось післязавтра. Або після-післязавтра.

P.S. На згадку - підбірка світлин батька української приватизації.

Ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку висунули підозру у Ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку висунули підозру у Ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку висунули підозру у Ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку висунули підозру у Ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку висунули підозру у Ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку висунули підозру у Ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку висунули підозру у Ексголові ФДМ Дмитру Сенниченку висунули підозру у
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Виміри
Частина друга. Прокурорсько-поліцейське ОЗУ в Національному університеті "Полтавська політехніка"
09:04
Опінії
Мафіозний спрут опанував всю структуру держави. Від корупції не сховатися навіть у лавах Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил України...
вчора, 20:17
Опінії
В Україні не існує захисту прав власності. Він є на папері, але на практиці власнику доведеться вчитися виживати в умовах Дикого Заходу.
31 травня, 09:35
Політика
Мати Федорова володіє мотоциклом, який розганяється до 100 км/год за 2,5 секунди
30 травня, 14:05
Кримінал
САП збирається оголосити в розшук звинуваченого в корупції депутата Трубіцина
30 травня, 07:35
Політика
Нового голову Верховного Суду Кравченка обрали 13 суддів, які взяли хабарі разом зі звільненим колишнім головою Князєвим, - Бутусов
27 травня, 12:15