Експерти: роботизація призведе до зростання рабства і торгівлі людьми у бідних країнах

ПОЛТАВА
13.07.2018, 05:31

У дослідженні говориться, що найбільше можуть постраждати робітники, зайняті в таких сферах, як сільське господарство, промислове виробництво, будівництво, роздрібна торгівля і сфера послуг.

Британська компанія VeriskMaplecroft, що спеціалізується на консультуванні в області ризиків, випустила доповідь про те, як зростання автоматизації на виробничих підприємствах в бідних країнах може негативно позначитися на стані ринку праці. Дослідники відзначають, що в найближчі 20 років у таких країнах, як В'єтнам, Індонезія, Таїланд і Камбоджа через автоматизацію можуть втратити робочі місця 56% нинішніх робочих найбільших місцевих виробничих центрів. Враховуючи стан економіки та місцевих ринків праці, дослідники вважають, що це призведе до зростання рабства і торгівлі людьми.

Експерти стверджують, що люди, які втратили роботу та не мають належної кваліфікації для швидкої адаптації або не володіють належним рівнем соціальної підтримки, будуть змушені конкурувати за робочі місця з низькою оплатою і кваліфікацією. Це скоріше за все призведе до зростання експлуатації таких робітників. У дослідженні говориться, що найбільше можуть постраждати робітники, зайняті в таких сферах, як сільське господарство, промислове виробництво, будівництво, роздрібна торгівля і сфера послуг. Особливо можуть постраждати працівники, зайняті на підприємствах з пошиття одягу та взуття. Експерти стверджують, що урядам варто вжити заходів для адаптації та освіти майбутніх поколінь, а компаніям, які впроваджують нові технології - робити цей процес поступовим.

Як повідомляли раніше, нещодавно компанія Disney представила роботів-каскадерів, які замінять людей. Вони можуть орієнтуватися в повітрі і коригувати свій політ, щоб трюк виглядав реалістично. Роботів планують одягати в костюми супергероїв і «працевлаштовувати» в тематичні парки Disney. У майбутньому такі «трюкачі» можуть замінити професійних каскадерів.


Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
20 лютого, 10:52