Електоральне поле: фаза підживлення

ПОЛТАВА
04.11.2018, 07:32

Посполиті, котрим не чужа аграрна тема, не дадуть збрехати – вчасне підживлення сільськогосподарських культур суттєво додає врожайності. Тому й на електоральні українські поля вже вийшли багатопрофільні штабні агрегати – прийшла фаза підживлення полів препаратом БПП 12.18п і БПП 03.19сд («безвідмовний пенсійний підживлювач»: з 1 грудня 2018 р. – превентивний та з 1 березня 2019 р. – сильнодіючий). 

Метод «припосівного задобрення» передбачає закладення стимулятора як «у рядок», це – індексація безпосереднього вмісту гаманця виборця, та «у міжряддя», тобто – віяльними субсидіями. Правильно і вчасно внесений БПП, очікується, дасть процент урожайності, необхідний принаймні для виходу до другого туру. Рекомендують широко застосовувати навісну техніку – сучасні технології дозволяють вішати локшину на вуха надовго і без втрат матеріалу. Агрономи-піарщики розраховують і на гербіцидну дію БПП. Можливе помітне звільнення полів від забур'яненості маловідсотковими кандидатами – кивами, рабиновичами, капліними тощо. Дія БПП на амброзійного виду небажану рослинність штамів «бют», «екс-мілітарі», «вечірньо-квартальні» та «океанічно-ельзині» ще мало досліджена і, очевидно, потребуватиме збільшення концентрації препарату для внесення власне вже напередодні жнив.

Якщо комусь з краян наш стьоб заважає порадіти тому хоч би й мінімальному підвищенню розміру його пенсії (на наш погляд, обіцяне посилення внутрішньогаманцевого шурхоту шістьма десятками буде малопомітним для пенсійного загалу, а до березня ще дожити треба), пропонуємо відвідати громадські приймальні Бойка, Тимошенко енд Ко – там вашу агресивну радість потроять.

Ми ж толерантно інформуємо: передбачені урядом пенсійні пертурбації з 1 грудня та 1 березня гарно лягають на календар-графік передвиборної торгівлі совістю.

Вадим Демиденко   

Читайте також:
Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах.
вчора, 15:55
Молодий чоловік поцупив гумовий фалоімітатор
вчора, 13:50
Меморіальну табличку протопресвітеру Української Автокефальної Православної Церкви, крутянцю Демидові Бурку відкриють у Полтаві.
вчора, 11:00
Зима 2019-2020 років все більше нагадує весну.
вчора, 06:40
Подія сталася у ніч із 24 на 25 січня.
25 січня, 12:06
Захід пройшов у Полтавській обласній бібліотеці.
24 січня, 18:30