Елітне сусідство директора Агентства місцевих доріг Полтавської області

Виміри
09.12.2019, 13:13

Директор Агентства місцевих доріг оселився по сусідству з тещею вже екскерівника департаменту ОДА.

Багатоквартирна елітна новобудова на вул. Стрітенська, 22, зібрала під одним дахом талановитих знавців будівельної справи. У цьому будинку кількаповерхові квартири, мансарду, паркомісця мають ексдиректор одного з департаментів Полтавської ОДА, його теща і дружина улюбленого підрядника. І це далеко неповний перелік.

В розпорядженні «Останнього Бастіону» опинилися документи, які свідчать, що квартиру в сусідньому будинку має Олексій Басан, директор «Агентства місцевих доріг Полтавської області». Згідно з витягом на нерухомість, він володіє квартирою на 84,7 м2 у будинку на вул. Стрітенська, 18.

Елітне сусідство директора Агентства місцевих доріг Полтавської області_1

Ціна м2 у цьому будинку починається від 20,5 тис. грн, за даними сайту novostroyki.realt.ua. За таким підрахунком вартість квартири Басана – щонайменше 1,7 млн грн.

З декларації посадовця за 2018 рік відомо, що 35,5 тис. дол. він з дружиною мали готівкою. Ще півмільйона гривень Басан взяв у іпотеку в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву.

Елітне сусідство директора Агентства місцевих доріг Полтавської області_2

За 2018-ий він заробив 236 тис. грн. 300 тис. доходу отримав за відчудження рухомого майна. 137 тис. грн заробила дружина посадовця як підприємець.

Олексій Басан у минулому співробітник СБУ. Очолюване ним ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» підконтрольне та перебуває у сфері управління Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА.

Агентство створив ексголова облдержадміністрації Валерій Головко 2 березня 2018 року. Одним із заступників Басана (з фінансової частини) був призначений бізнес-партнер Головка Віктор Легкіх.

Раніше «Останній Бастіон» писав, що Олексія Басана звинувачують у вимаганні 8-відсоткового відкату та ряду хабарів.

Як ішлося в матеріалі, у березні цього року аудитори Рахункової палати здійснили перевірку діяльності ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області». Під час перевірки окрім інших порушень були виявлені факти нецільового використання коштів.

Не виключено, що елітним житлом Олексій Басан обзавівся саме завдячуючи складним фінансовим махінаціям.

Читайте також:
«Зараз країна з жахом дивиться, як дерибанять України, а що залишиться, віддадуть країні, що «за поребриком».
15:40
Справу порушили за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу.
вчора, 07:47
Наразі можна говорити про проблемність п’яти тендерів.
26 березня, 12:44