Елітний автопарк за наші гроші: Начальник СБУ в Полтавській області

ПОЛТАВА
20.10.2015, 08:51

Нещодавно в ефір вийшов скандальний сюжет про секретний автопарк співробітників управління СБУ в Києві та Київській області, під час зйомок якого спецслужби затримали журналістів.

Ми обіцяли опублікувати матеріал стосовно елітного автопарку керівництва СБУ в Полтавській області.

Toyota Land Cruiser 200 - авто начальника СБУ в Полтавській області Кривича Олександра Миколайовича. Ціна автівки б/у в мінімальній комплектації становить майже мільйон гривень, а трошки "підкачана" - півтора-два мільйона. 

Сьогодні, 20 жовтня, о пів на 12 (робочий час) Land Cruiser Кривича зупинвся біля магазину елітного одягу Giordano. Шопінг у робочий час - це в кращих традиціях керівного складу СБУ.

І порушувати правила дорожнього руху, паркуючись на тротуарі - це теж ознака СБУ. Абсолютна влада розбещує абсолютно, чи як? Керівництво СБУ відчуває свою безкарність. Чи служба безпеки в спайці зі злочинною владою? Рука руку миє?


Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56