Етнічний ногаєць друг «Моноліт» поліг за волю України

26 липня, 17:44
Етнічний ногаєць друг «Моноліт» поліг за волю України
Фото: Facebook

Незламний воїн-доброволець, який на фронті від самого початку російського вторгнення Юрій Юрійович Ногай відійшов у вічність.

Трагічну звістку про загибель на полі бою етнічного ногайця і патріота України оприлюднив його побратим Володимир Пастушок, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Військовослужбовець Збройних Сил на псевдо "Моноліт" був хорошою і чуйною людиною, та попри походження сміливо називав себе українцем, адже тут його Батьківщина.

«Часто розказував як любив свою сім'ю, а у побуті на фронті завжди облагороджував своє місце проживання комфортом і домашнім затишком. Усі побратими дивувались як у нього це виходило... У бою друг "Моноліт" був вправним і сміливим стрільцем і з винятковою точністю косив москалів відбиваючи кожноденні атаки, разом із побратимами.

А ще попри поранення плеча, він допомагав тягнути ноші із тілом загиблого побратима два км лісом, був сильний як Лев, та отримав смертельні поранення від прильоту під час евакуації. Ти частина нашої спільною Української душі, яку вирвали від нас та якої завжди буде невистачати. Ми завжди будемо тебе пам'ятати та славити», – зазначив Володимир Пастушок.

Редакція медіаагенції "Останній Бастіон" висловлює щирі співчуття рідним, побратимам і близьким полеглого Героя.

Світла пам'ять, вічна честь і слава тобі, незламний український Воїне!
Некролог