Фальш від проффесіоналів з МВС

ПОЛТАВА
27.07.2017, 14:10
Фальш від проффесіоналів з МВС

ГУНП у Полтавській області у рамках політичного переслідування незаконно оголосило в розшук Геннадія Сікалова, головного редактора видання «Останній Бастіон». До списку розшукуваних осіб головреда додали попри Ухвалу Октябрського суду м. Полтави, що зобов’язувала слідчого та процесуального прокурора вчинити дії щодо виключення з ЄРДР відомостей про оголошення підозри від 07.06.2017 року Сікалову у вчиненні злочинів передбачених ч.2 ст.15, ч.4 ст.190 КК України. 

Свої підозри слідчі ГУНП у Полтавській області будують на копії з копії підробленого договору страхування страховою компанією ПрАТ «Залізничні Шляхи».

ФАБУЛА СПРАВИ: Агонія примітивників НКВД: після фейкової підозри оголошено фейковий розшук головреда «Бастіону»

Звернення до ГПУ про злочин керівництва полтавських правоохоронців

Офіційна Facebook-спільнота ГУНП у Полтавській області «Поліція полтавщини» поширила інформацію з розшукового відділу МВС України про розшук Сікалова. У тексті Facebook-повідомлення зазначено, що нашого головреда оголошено в розшук за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч.4 ст.190, ч. 4 ст. 358.

Тоді як на офційному сайті МВС проффесіонали з внутрішніх справ зовсім випадково забули внести ч.2 ст.15 (замах на злочин – ред.) перед ч.4 ст.190 КК України.

Проффесіонали МВС виявили неналежне та халатне відношення до своїх службових обов’язків, що полягає у поширенні недостовірної інформації з метою умисної дискредитації публічної особи, зокрема через ЗМІ.

У 2017 році МВС обходиться бюджету в понад 49 млрд грн. За ці гроші працівники Нацполіції благополучно смокчуть чупа-чупси, займаються замовними переслідуваннями, наступають ногами на голови закутих активістів. Усім, тільки не своїми професійними обов'язками. 

ЧИТАЙТЕ: Поліція відзначилася «інтелектуальним» фото з чупа-чупсами

Зазначимо проффесіоналам із МВС, що за I квартал 2017 року тільки за офіційною інформацією в Україні зареєстровано 427 вбивств, 6 тис. 150 квартирних крадіжок і 4 тис. 391 пограбування.

Читайте також:
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
вчора, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
вчора, 14:17
Майбутні пілоти Формули-1 починають тренування з Полтави.
вчора, 12:55
Центральний медичний заклад Миргородського району потребує виготовлення проєктно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту.
вчора, 09:18
Літати вміють не тільки Супермени!
вчора, 08:25
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
05 липня, 09:18