Фармзавод «Дарниця» був пошкоджений унаслідок атаки рф
Унаслідок російського обстрілу Києва у ніч проти 28 червня була пошкоджена будівля заводу «Дарниця». Постраждалих немає.
Про це повідомила директорка Ради директорів «Дарниці» Катерина Загорій.
«З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо деталі щодо характеру пошкоджень чи наслідків», — написала Загорій.
Вона додала, що загиблих і постраждалих серед працівників немає, а завод продовжить роботу.
Нагадаємо, уночі окупанти вдарили балістикою по Києву. Унаслідок атаки поранень зазнали двоє людей, їх ушпиталили, повідомив міський голова Віталій Кличко.
У ДСНС повідомили, що внаслідок нічного обстрілу горів гаражний бокс та автомобілі на відкритій місцевості на загальній площі 300 кв. м. Водночас за іншою адресою піротехніки ДСНС вилучили бойову частину та уламки російської ракети.