Фарс від СБУ

Опінії
25.03.2021, 12:10
Фарс від СБУ

Семенченку та Шевченку оберуть легенький запобіжний захід, а після того, як скандал з «вагнерівцями» вщухне, справу тихенько закриють.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

СБУ повідомляє, що під час обшуку на території «приватної військової компанії», яку під Києвом організував найвідоміший український шахрай Костя Грішін (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко) та його водій (за сумісництвом – негласний позаштатний співробітник НАБУ) Шевченко, було вилучено майже 5,5 тисяч набоїв різного калібру, 7 реактивних протитанкових гранат РПГ-26, 4 підствольних гранатомети; ручний кулемет Калашнікова, 2 автоматичні гвинтівки, 3 пістолети та 3 автомати Калашнікова АКС та АКС-74, 7 помпових рушниць, 38 гранатометних пострілів ВОГ-25, 21 гранату (зокрема, Ф-1 та РГД-5), 16 запалів УЗРГМ та 6 тротилових шашок, пластид.

Влада зливає патріотів! Насправді пластид і гранати Ф-1, РГД-5 та РПГ-26 – це нагородна зброя, отримана від Авакова. А все інше легендарний комбат і таємний агент НАБУ відібрали в терористів і разом із заступником міністра внутрішніх справ Геращенком хотіли урочисто здати в поліцію, але СБУ їм завадило.

А якщо серйозно, то я через спільних знайомих якось передавав Васі Бурбі, щоби він не зв’язувався з цим Шевченком та ще одним колишнім помічником-консультантом народного депутата «Семена Семенченка» Костанчуком і не платив шахраям за участь у висвітленні історії з «вагнерівцями». Але Василь Васильович, дарма що вважає себе великим розвідником, так і не зрозумів, що я мав на увазі. А мав я на увазі саме оце – що після того, як Шевченко дав Грозєву інтерв’ю, у якому від імені НАБУ (як-не-як – «таємний агент») розповів про «вагнерівців» (текст Шевченку, до речі, писав Бутусов зі слів Бурби), СБУ взяло за філейні місця і Шевченка, і Грішіна. Останній постраждав абсолютно випадково й лише тому, що Шевченко працює під його орудою вже сім років.

Звісно, шахраям нічого не буде – зброєю вони торгували за допомогою Ситника під покровительством американського посольства. А, відтак, є недоторканними. Тому СБУ не наважилось навіть затримувати Грішіна та Шевченка, не кажучи вже про те, щоби через заступника генпрокурора Симоненка витребувати в Донецькій обласній прокуратурі матеріали кримінальних проваджень про грабежі, які банда Семенченка вчиняла в зоні бойових дій, про викрадення ним людей, про крадіжку банківської картки в народного депутата 8 скликання Наталії Веселової  в 2015 році (дружина Грішіна, оскільки він підібрав до вкраденої картки пін-код, зняла з рахунка Веселової 8 тис. доларів), про підробку документів і самовільне присвоєння військового звання.

Зараз Грішіну та «таємному агенту НАБУ» оберуть легенький запобіжний захід, а після того, як скандал з «вагнерівцями» вщухне, справу тихенько закриють.

Читайте також:
Війна
Настоятель Богоявленського храму у селі Ісаково Зеленодольського району Республіки Татарстан опинився на концерті Іосіфа Кобзона.
17 вересня, 17:23
Світ
Цілі "вибухали від страху" до підльоту БПЛА. Сподіваємося що росії передали подібну "передову розробку".
28 серпня, 16:44
Війна
Фотографії містили геолокаційні позначки, які дозволили встановити координати ЗРК
22 серпня, 11:35
Політика
Після вибухів у селищі Новофедорівка неподалік міста Саки, з тимчасово окупованого Кримського півострова почали масово виїжджати росіяни.
12 серпня, 18:12
Війна
Тіла сотень загиблих російських окупантів і терористів на українських полях та в українських лісах продовжують гнити й розкладатися.
24 липня, 17:09
Світ
Ресурсна федерація московії продовжує здійснювати воєнну агресію проти України руками нечисленних корінних народів із глибинки.
19 липня, 18:41