Фарс від СБУ

Опінії
25.03.2021, 12:10
Фарс від СБУ

Семенченку та Шевченку оберуть легенький запобіжний захід, а після того, як скандал з «вагнерівцями» вщухне, справу тихенько закриють.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

СБУ повідомляє, що під час обшуку на території «приватної військової компанії», яку під Києвом організував найвідоміший український шахрай Костя Грішін (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко) та його водій (за сумісництвом – негласний позаштатний співробітник НАБУ) Шевченко, було вилучено майже 5,5 тисяч набоїв різного калібру, 7 реактивних протитанкових гранат РПГ-26, 4 підствольних гранатомети; ручний кулемет Калашнікова, 2 автоматичні гвинтівки, 3 пістолети та 3 автомати Калашнікова АКС та АКС-74, 7 помпових рушниць, 38 гранатометних пострілів ВОГ-25, 21 гранату (зокрема, Ф-1 та РГД-5), 16 запалів УЗРГМ та 6 тротилових шашок, пластид.

Влада зливає патріотів! Насправді пластид і гранати Ф-1, РГД-5 та РПГ-26 – це нагородна зброя, отримана від Авакова. А все інше легендарний комбат і таємний агент НАБУ відібрали в терористів і разом із заступником міністра внутрішніх справ Геращенком хотіли урочисто здати в поліцію, але СБУ їм завадило.

А якщо серйозно, то я через спільних знайомих якось передавав Васі Бурбі, щоби він не зв’язувався з цим Шевченком та ще одним колишнім помічником-консультантом народного депутата «Семена Семенченка» Костанчуком і не платив шахраям за участь у висвітленні історії з «вагнерівцями». Але Василь Васильович, дарма що вважає себе великим розвідником, так і не зрозумів, що я мав на увазі. А мав я на увазі саме оце – що після того, як Шевченко дав Грозєву інтерв’ю, у якому від імені НАБУ (як-не-як – «таємний агент») розповів про «вагнерівців» (текст Шевченку, до речі, писав Бутусов зі слів Бурби), СБУ взяло за філейні місця і Шевченка, і Грішіна. Останній постраждав абсолютно випадково й лише тому, що Шевченко працює під його орудою вже сім років.

Звісно, шахраям нічого не буде – зброєю вони торгували за допомогою Ситника під покровительством американського посольства. А, відтак, є недоторканними. Тому СБУ не наважилось навіть затримувати Грішіна та Шевченка, не кажучи вже про те, щоби через заступника генпрокурора Симоненка витребувати в Донецькій обласній прокуратурі матеріали кримінальних проваджень про грабежі, які банда Семенченка вчиняла в зоні бойових дій, про викрадення ним людей, про крадіжку банківської картки в народного депутата 8 скликання Наталії Веселової  в 2015 році (дружина Грішіна, оскільки він підібрав до вкраденої картки пін-код, зняла з рахунка Веселової 8 тис. доларів), про підробку документів і самовільне присвоєння військового звання.

Зараз Грішіну та «таємному агенту НАБУ» оберуть легенький запобіжний захід, а після того, як скандал з «вагнерівцями» вщухне, справу тихенько закриють.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Сьогодні у багатьох потяг до PR-акцій у military-style переважає відчуття міри. А серед політиків є навіть клінічні випадки.
20 травня, 17:01
Війна
Щó вже казати про цивілізаційну прірву, яка пролягла між цілою Європою, не тільки Україною, та жителями російської федерації.
12 травня, 21:46
Війна
Як кажуть у народі, – перший пішов, – але сподіваємося, що не останній, адже кожен зрадник України має відповісти за скоєне.
10 травня, 22:45
Політика
Сьогодні ти намагаєшся "взяти Київ за 72 години", а завтра прагнеш уникнути власної капітуляції. Адже не все "йде за планом" Кремля.
09 травня, 19:58
Світ
22-річного контрактника російських окупаційно-терористичних сил Махмадалі Абдуллоєва поховали на малій батьківщині у Джалоліддіні Балхі.
03 травня, 08:00
Війна
Сумнозвісна "спеціальна військова операція", оголошена кремлівським бункерним щуром, поховала чимало армійців росії в Україні.
29 квітня, 07:48