ФБР не допустило повалення законної влади у штаті Мічиґан

СВІТ
10.10.2020, 09:48
ФБР не допустило повалення законної влади у штаті Мічиґан
Фото: Real Talk Time

В американському місті Лансінґ затримали тринадцять озброєних членів угруповання "Wolverine Watchmen".

Вони планували викрадення Мічиґанського губернатора-демократа Ґретхен-Естер Вітмер, 8 жовтня поінформувало місцеве видання "The Detroit News".

Зазначається, що фігурантам інкримінують групову змову з метою повалення конституційного ладу та підготовку нападу на регіональний парламент.

«Затримані особи мали намір розпалити громадянську війну. Для цього вони планували викрасти та вбити губернатора Мічиґану, яка, на їхню думку, сприяла свавіллю ліворадикальних елементів і вуличному насиллю», – повідомили у Федеральному бюро розслідувань США.

У правоохоронних органах також наголосили, що представники угруповання "Wolverine Watchmen" були серед тих, хто цьогоріч навесні увірвався до парламенту штату Мічиґан, вимагаючи послаблення карантинних обмежень, про що раніше повідомляв "Останній Бастіон".

Читайте також:
Світ
Французькі правоохоронці мусять знайти виконавців замаху на життя сина другого президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова.
07 липня, 18:01
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45
Світ
Панування наркокартелів, шалена корупція, бездіяльність правоохоронців і судів стали буденністю для батьківщини нащадків ацтеків і майя.
20 червня, 09:08
Полтава
"Преміум" заклад відмовляється надавати клієнтам договори про надання послуг, змушуючи їх підписувати правила якогось ефемерного клубу
15 червня, 14:31
Опінії
Інакше, який із Володимира Олександровича Президент України чи тим паче Верховний Головнокомандувач Збройних Сил?!
09 червня, 09:07